Intencje


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   30 listopada – 8 grudnia 2019 r


 

SOBOTA – 30 LISTOPADA

  1. 18.00 – Andrzeja Piotrowskiego, Stanisławę, Floriana, Joannę Piotrowskich, Gabrielę, Feliksa Szymaszyków i zmarłych z rodzin

NIEDZIELA – 1 GRUDNIA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Tadeusza Webera – intencja od Magdy, Przemka Michalskich z synem

PONIEDZIAŁEK – 2 GRUDNIA

  1. 18.00 – intencja wolna

WTOREK –   3 GRUDNIA

g.18.00 – + Mirosława Kostaniaka – od OSP z Łagiew i Rady Sołeckiej

ŚRODA – 4 GRUDNIA

  1. 18.00 – + Leszka Sobkowiaka – od najbliższych sąsiadów

– + Szymona Mikołajczaka – od Zakładu Pogrzebowego Osiński

CZWARTEK – 5 GRUDNIA

  1. 7.00 – z parafian

PIĄTEK – 6 GRUDNIA

g.18.00 – + Bronisława, Krystynę Rybickich – od rodziny Daniec z Opalenicy

SOBOTA – 7 GRUDNIA

g.18.00 – + Zofię w rocznicę śmierci, Bogumiła, Józefa w rocznicę śmierci, Franciszkę Nykiel, Franciszka, Franciszka Piaseckich, Wiktora, Grzegorza Otrząsków, Marię Marciniak, Marię Hałas i zmarłych z rodzin

NIEDZIELA – 8 GRUDNIA

  1. 8.00 – + Bronisławę w 5 rocznicę śmierci, Michała, Henryka, Rafała Glinków, Mariannę, Józefa Roszkiewiczów i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – rez. Wróblewski

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   23 listopada – 1 grudnia 2019 r


SOBOTA – 23 LISTOPADA

  1. 18.00 – w 33 rocznicę śmierci Henryka Dudy i wszystkich zmarłych z rodziny Dudów i Martyłów

NIEDZIELA – 24 LISTOPADA

  1. 8.00 – + Kazimierza w 14 roku śmierci, Marię, Anielę, Hieronima, Albina, Genowefę Klingspornów i zmarłych z rodziny, Marię, Franciszka, Mariannę, Pawła Kałków i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – za parafian

PONIEDZIAŁEK – 25 LISTOPADA

  1. 17.00 – + Gracjana Wrzesińskiego – od chrześniaczki Iwony z rodziną

WTOREK –   26 LISTOPADA

g.17.00 –  + Katarzynę, Andrzeja Janasa i zmarłych z rodziny

ŚRODA – 27 LISTOPADA

  1. 17.00 – + Bronisława Rybickiego – od Firmy Karpol

– + Leszka Sobkowiaka – – od Iwony, Macieja, Patrycji, Pawła Janasów

– + Genowefę, Ireneusza Swojaków, Teresę, Bronisława Adamków i zmarłych z rodziny

– + Szymona Mikołajczaka – od rodziny Florczaków

– + Mirosława Kostaniaka – od całej rodziny Sobańskich z Łagiew

– + Władysława Mądroszyka, Jana, Jana Solakiewiczów, Reginę Kaczmarek i zmarłych z rodzin

– + Romana Stefaniaka w 16 rocznicę śmierci

CZWARTEK – 28 LISTOPADA

  1. 7.15 – nie będzie mszy św.

PIĄTEK – 29 LISTOPADA

g.17.00 – msza św. w intencji zmarłych z wymienianek

SOBOTA – 30 LISTOPADA

g.18.00 – + Andrzeja Piotrowskiego, Stanisławę, Floriana, Joannę Piotrowskich, Gabrielę, Feliksa Szymaszyków i zmarłych z rodzin

NIEDZIELA – 1 GRUDNIA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Tadeusza Webera – intencja od Magdy, Przemka Michalskich z synem

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   2 -10 listopada 2019 r


 

SOBOTA – 2 LISTOPADA

  1. 18.00 – + Tadeusza Webera – od Tomasza z żoną i dziećmi

NIEDZIELA – 3 LISTOPADA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Bronisława, Krystynę Rybickich – od wnuka Artura z rodziną

PONIEDZIAŁEK – 4 LISTOPADA

  1. 18.00 – + Szymona Mikołajczaka – od mieszkańców z ul. Łagiewskiej

WTOREK –   5 LISTOPADA

g.18.00 –  + Leszka Sobkowiaka – od rodziny Szumińskich z Troszczyna

ŚRODA – 6 LISTOPADA

  1. 18.00 – + Mirosława Kostaniaka – od Marysi i Janusza

– + Tadeusza, Mariana, Leokadię, Kazimierza, Antoninę, Franciszkę, Pelagię, Bolesława Kaczmarków oraz + Barbarę Tutak, Halinę Stawicką

CZWARTEK –  7 LISTOPADA

  1. 7.15 –

PIĄTEK – 8 LISTOPADA

g.18.00 – + Leszka Sobkowiaka – od ojca chrzestnego z rodziną

SOBOTA – 9 LISTOPADA

g.18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 10 LISTOPADA

  1. 8.00 – intencja wolna
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – rez. Adamczak

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   26 października – 3 listopada 2019 r


SOBOTA – 26 PAŹDZIERNIKA

  1. 18.00 – + Pelagię w rocznicę śmierci, Tadeusza, Tadeusza, Henryka Bocianów, Marię, Władysława Szulców, Małgorzatę Piskorzów, Tadeusza, Pelagię, Tadeusza Słabego oraz zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 27 PAŹDZIERNIKA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Teresę Kaczmarek w 2 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK – 28 PAŹDZIERNIKA

  1. 18.00 – + Kazimierę Walkowską w 3 rocznicę śmierci + Józefa Walkowskiego oraz zmarłych z rodziny

WTOREK – 29 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – w intencji zmarłych z wymienianek

ŚRODA – 30 PAŹDZIERNIKA

  1. 18.00 – + Grażynę Wawrzynkiewicz – od Doroty i Agnieszki z rodziną

– + Mirosława Kostaniaka – od rodziny Wandy, Feliksa Gałęckich i kuzynek Magdy, Agnieszki z rodziną

– + Leszka Sobkowiaka – od Sylwii i Grzegorza Wawrzynkiewiczów z dziećmi

– + w rocznicę śmierci Adama i zmarłych z rodziny

– w rocznicę śmierci Lecha Martyły i zmarłych z rodziny Martyłów i Stoińskich

CZWARTEK – 31 PAŹDZIERNIKA

  1. 7.15 –

PIĄTEK – 1 LISTOPADA – UROCZYSROŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

  1. 8.00 – + Józefę, Józefa Ratajczaków i zmarłych z rodziny

g.11.00 – za parafian

SOBOTA – 2 LISTOPADA

  1. 9.30 – msza św. w Niegolewie

g.11.00 – + Bronisława.  Krystynę Rybickich – od wnuka Pawła z rodziną

  1. 18.00 – + Tadeusza Webera – od Tomasza z żoną i dziećmi

NIEDZIELA – 3 LISTOPADA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Bronisława, Krystynę Rybickich – od wnuka Artura z rodziną

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 17 – 24 sierpnia 2019 r 


SOBOTA –  17 SIERPNIA

  1. 18.00 – Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory

NIEDZIELA – 18 SIERPNIA

  1. 8.00 – + Edytę, Kazimierę i Mieczysławę – od siostry Aliny z mężem Czesławem
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Bernarda Garczarka z okazji imienin i zmarłych z rodziny Graczarków, Laufrów, Kałków Niemytów, Pustkowiaków

SOBOTA – 24 SIERPNIA

  1. 18.00 – + Krystynę w 1 rocznicę śmierci Bronisława Rybickich – od Danuty, Marka, Hanny, Krzysztofa z rodzinami

NIEDZIELA – 25 SIERPNIA

  1. 8.00 – + Barbarę Nowak – od rodziny Pakułów, Mikołajczaków, i Heleny Wiechczyńskiej
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – za parafian

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 3 – 11 sierpnia 2019 r


 

SOBOTA –  3 SIERPNIA

  1. 18.00 – + Franciszka Kaczmarka w 12 rocznicę śmierci

NIEDZIELA – 4 SIERPNIA

  1. 8.00 – + Leszka Sobkowiaka – od żony z córką
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – za parafian

PONIEDZIAŁEK – 5 SIERPNIA

  1. 18.00 – + Michała Kocika – od kuzynki Magdy z mężem i dziećmi, kuzyna Roberta z żoną, kuzyna Pawła z żoną

WTOREK – 6 SIERPNIA

g.18.00 – + Jana Sokałę – od rodziny Łysków i Buczaków

ŚRODA – 7 SIERPNIA

g.18.00 – + Zofię Stefańską – od Danieli, Edwarda Kulossów, rodziny Gorzaniaków, Bartkowiaków i Nowaków

– + Zdzisławę, Stanisława, Leszka Sobkowiaków i zmarłych z rodziny

– + Pawła Smoczyńskiego – od rodziny Pietrzaków

– + Tadeusza Webera – od rodziny Cichych, Bręków, Nowaków, Ratajszczaków

– + Bronisława Rybickiego – od sąsiadów Czesławy, Jerzego oraz rodziny Górnych, Wojtkowiaków i Hojanów

– + Macieja Gałęckiego w 4 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Gałęckich i Cichych

– + Leszka Sobkowiaka – od brata Ireneusza z rodziną

CZWARTEK – 8 SIERPNIA

g . 8.00 – + Damiana w rocznicę śmierci

PIĄTEK – 9 SIERPNIA

  1. 18.00 – + Krzysztofa Łukasiewicza i zmarłych z rodzin Łukasiewiczów, Kańdułów, Łakomych, Dawidowiczów, Lejwodów i Kurków

SOBOTA – 10 SIERPNIA

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 11 SIERPNIA

  1. 8.00 – + Józefa Dzięcioła – od Grażyny Bręk i rodziny Kubiaczyków
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Tadeusza Webera – od Oli, Andrzeja z dziećmi

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  13- 21 lipca  CZERWCA 2019 r

 


SOBOTA –  13 LIPCA

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 14 LIPCA

  1. 8.00 – + Stefanię, Józefa Hofów, Janinę, Tadeusza Kraczuków
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Henryka Dudę o wieczne szczęście w niebie i zmarłych z rodziny Dudów, Martyłów

PONIEDZIAŁEK – 15 LIPCA – 19 LIPCA

NIE BĘDZI MSZY ŚW.

SOBOTA – 20 LIPCA

  1. 16.30 – 50 – lecia małżeństwa Mirosławy i Zygmunta Korytowskich
  2. 18.00 – w 1 rocznicę śmierci Zenona Kokota i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 21 LIPCA

  1. 8.00 – + Bolesławę Puzicką w 2 rocznicę śmierci, Ewarysta Puzickiego oraz zmarłych z rodziny Puzickich i Wosiów
  2. 11.00 – za parafian
  3. 14.00 – msza św. w Niegolewie

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  15- 23  CZERWCA 2019 r


 

SOBOTA –  15 CZERWCA

  1. 18.00 – + Bronisławę Patalas w 1 rocznicę śmierci, Leona Patalasa w 15 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Patalasów

NIEDZIELA – 16 CZERWCA

. 8.00 – w 5 rocznicę śmierci Elżbiety Bielawskiej i zmarłych z rodziny + Edmunda Adamczaka

  1. 9.30 – Niegolewo
  2. 12.00 – msza św. odpustowa – za parafian

PONIEDZIAŁEK – 17 CZERWCA

g.18.00 –  + Pawła Smoczyńskiego – od Andrzeja Owczarzaka z rodziną

WTOREK – 18 CZERWCA

  1. 18.00 – msza św. w intencji rocznych wymienianek

ŚRODA –  19 CZERWCA 

  1. 18.00 – + Ludwikę, Zenona, Ireneusza Gałęckich i zmarłych z rodziny

– + Jana Sokałę – od rodziny Chwirotów i Konkoli

– + Tadeusza Piglę w 5 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

– + Annę w 5 rocznicę śmierci Władysława Słabych, Aleksandra Walkowiaka, Jana Kuźdżała i zmarłych z rodziny Słabych i Saporów – in. od Krystyny z rodziną

– + Henryka Matuszczaka – od syna Jakuba z żoną i Antosią

– + Tadeusza Webera – od Zakładu Pogrzebowego Osiński

CZWARTEK –  20 CZERWCA – NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI           CHRYSTUSA

  1. 8.00 –+ Jana Sokałę – od córki Justyny z mężem i córkami
  2. 9.30 – za parafian

PIĄTEK – 21 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji parafian z ulicy Słonecznej i Dworcowej

SOBOTA – 22 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji parafian z ulicy Poznańskiej

NIEDZIELA – 23 CZERWCA

  1. 8.00 – + Franciszka Rutkowskiego i zmarłych z rodziny Rutkowskich i Mazurków
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w intencji parafian z ulicy Wodnej i Robotniczej

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  1- 9  CZERWCA 2019 r


SOBOTA –  8 CZERWCA

  1. 18.00- za parafian

NIEDZIELA – 9 CZERWCA

  1. 8.00 – + Wiktorię, Franciszka, Zdzisława Ksoniów, Mariannę, Jana Dudków, Mariannę, Piotra Dudków i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Wiktora, Grzegorza Otrząsków, Zofię, Bogumiła Nykiel, Franciszkę w rocznice śmierci, Franciszka, Józefa, Franciszka Piaseckich, Marię Hałas, Marię Marciniak i zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK – 10 CZERWCA

g.18.00 –  + Jana Sokałę – od Bronisława Rybickiego, Danuty, Piotra Siedlarzów z rodziną

WTOREK – 11 CZERWCA

  1. 18.00 – + Mariana Wojtkowiaka – od siostrzeńca Wiesława z rodziną

ŚRODA –  12 CZERWCA 

  1. 18.00 – + Pawła Smoczyńskiego – od przyjaciół Piotra Bręka z rodziną i Sławka Kaczmarka z rodziną

– + Leona, Marię w rocznicę śmierci Antoniego Oleszaków, Stefanię, Teofila, Leokadię, Ryszarda, Wandę Dionizego Misiornych i zmarłych z rodziny

– + Tadeusza Webera – od Włodarczaków z rodziną

– w 5 rocznicę śmierci Janiny Dybionka

CZWARTEK –  13 CZERWCA

  1. 18.00 – + Stanisława Kortusa – od Leokadii, Jana Kalembów z Piekar

PIĄTEK – 14 CZERWCA

g.16.00 – msza św. z udzieleniem sakramentu małżeństwa

  1. 18.00 – + Agnieszka Cicha – od rodziny Krzyszkowiaków i Zofii Juskowiak

SOBOTA – 15 CZERWCA

  1. 15.00 – msza św. z udzieleniem sakramentu małżeństwa
  2. 16.00 – msza św. z udzieleniem sakramentu małżeństwa
  3. 18.00 – + Bronisławę Patalas w 1 rocznicę śmierci, Leona Patalasa w 15 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Patalasów

NIEDZIELA – 16 CZERWCA

  1. 8.00 – w 5 rocznicę śmierci Elżbiety Bielawskiej i zmarłych z rodziny + Edmunda Adamczaka
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 12.00 – msza św. odpustowa – za parafian

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  1- 9  CZERWCA 2019 r


 

SOBOTA –  1 CZERWCA

  1. 18.00- + Mirosława Skorlińskiego w 8 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 2 CZERWCA

  1. 8.00 – + Pawła Pakułę w rocznicę śmierci Pelagię, Stanisława, Tadeusza Błaszyków
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Bogdana Kowalonka

PONIEDZIAŁEK – 3 CZERWCA

g.18.00 –  + Irenę Przygocką –  od Beaty Michała Juskowiaków z rodziną

WTOREK – 4 CZERWCA

  1. 18.00 – + Helenę, Franciszka Hegenbarthów

ŚRODA –  5 CZERWCA 

  1. 18.00 – + Katarzynę, Jana Solakiewiczów, Władysława Mądroszyka, Reginę Kaczmarek

– + Józefa Dzięcioła – od rodziny Słabych, Nowackich, Strojnych

– + Mariana Wojtkowiaka – od rodziny Rutkowskich, Waltrowkich i Kusów

– + Pawła Smoczyńskiego – od Dyrekcji  Gimnazjum w Opalenicy i całego Grona Pedagogicznego

CZWARTEK –  6 CZERWCA

  1. 7.15 – + Jerzego Marciniaka

PIĄTEK – 7 CZERWCA

  1. 18.00 – w rocznicę śmierci Andrzeja Piotrowskiego, Stanisławę, Floriana, Joannę Piotrowskich, Gabrielę, Feliksa Szymaszyków

SOBOTA – 8 CZERWCA

  1. 18.00- za parafian

NIEDZIELA – 9 CZERWCA

  1. 8.00 – + Wiktorię, Franciszka, Zdzisława Ksoniów, Mariannę, Jana Dudków, Mariannę, Piotra Dudków i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Wiktora, Grzegorza Otrząsków, Zofię, Bogumiła Nykiel, Franciszkę w rocznice śmierci, Franciszka, Józefa, Franciszka Piaseckich, Marię Hałas, Marię Marciniak i zmarłych z rodziny

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  18- 26 MAJA 2019 r


SOBOTA –  18 MAJA

  1. 16.30 – w 85 urodziny Teresy z podziękowaniem za dar przeżywania życia w postawie wiary z prośbą o cierpliwość w znoszeniu trudów starszego wieku i o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
  2. 18.0 0 – + Jana Golczaka, Jadwigę, Marię, Józefa, Edmunda, Bogdana Nowaków, Pelagię, Kazimierza Wróblewskich

NIEDZIELA – 19 MAJA

  1. 8.00 – + Halinę Kasperczak w 2 rocznicę śmierci Mieczysława, Ewy Kasperczak i zmarłych z rodziny Kasperczaków i Stankowskich, Mariana Kaczmarka i zmarłych z rodziny Kaczmarków i Skorlińskich
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w 2 rocznicę śmierci Anny Dybionka

PONIEDZIAŁEK – 20 MAJA

g.17.00 –  + Józefa Dzięcioła – od chrześniaczki Małgorzaty z rodziną

WTOREK – 21 MAJA

  1. 17.00 – + Stanisławę Śliwińską w 37 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny Dudów i Martyłów

ŚRODA –  22 MAJA 

  1. 18.00 – z podziękowaniem za wstawiennictwo św. Rity i za opiekę i łaski z prośbą o dalszą opiekę i wstawiennictwo u Pana Boga i za + Stefana Małeckiego

– + Halinę Przewoźną, Violettę Janiszewską – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej

– + Mariana Wojtkowiaka – od Zakładu Pogrzebowego Osiński

– + Pawła Smoczyńskiego – od Oli z Bartkiem oraz Donaty z rodziną

– + Józefa Dzięcioła – od wnuków, Magdy, Marty i Mirka, Michała z rodzinami

– +Stanisławę, Franciszka Mączkowskich i zmarłych z rodziny i za dusze w czyśćcu

– w 5 rocznicę śmierci Zbigniewa Jarocha, Władysława Jarocha, Jana Juskowiaka, Alfreda Bresza i zmarłych z rodziny

–  Kazimierę Dach z prośbą o zdrowie, ulgę w cierpieniu oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski i Boża opiekę

CZWARTEK –  23 MAJA

  1. 7.15 – nie będzie mszy św.

PIĄTEK – 24 MAJA

  1. 18.00 – + Irenę Przygocką – od Haliny, Józefa Krzyśków z rodziną

SOBOTA – 25 MAJA

  1. 18.00- + Cecylię, Jerzego, Stanisława Przygockich i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 26 MAJA

  1. 8.00 – + Aleksandra Walkowiaka w 5 rocznicę śmierci zmarłych z rodziny Walkowiaków, Słabych, Saporów, Jana Kuźdżała, Janinę Brodzińską
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w intencji dzieci przyjmujących I Komunię św.

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 4 – 12 MAJA 2019 r


SOBOTA –  4 MAJA

  1. 18.00 – + Jana Sokałę, Piotra Sokałę w 2 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Sokallów i Goździorów

NIEDZIELA – 5 MAJA

  1. 8.00 – w 28 rocznicę śmierci Władysława Skotarka i zmarłych z rodziny Skotarków, Kapustów, Ratajczaków, Kaleszyców
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Leona w 19 rocznicę śmierci, Marię, Michała, Weronikę, Jana Misiaków, Marię, Jana, Mariana, Zenonę, Stanisława Cichych, Janinę, Jana Guzków, Katarzynę, Michała Wąsowiczów i zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK – 6 MAJA

g.18.00 –  w 12 rocznicę śmierci Eugeniusza Kostaniaka, Jadwigę Wieczorek, Stanisławę, Józefa, Jana Kostaniaków, Agnieszkę, Jakuba, Czesława, Bogdana, Macieja, Zenona, Ludwikę, Stanisława, Józefa, Bronisława, Tomasza, Ireneusza, Gałęckich i zmarłych z rodziny

WTOREK – 7 MAJA

  1. 18.00 – + Cecylię, Jerzego, Stanisława i zmarłych z rodziny Przygockich, Olgę, Jana Krzyśków

ŚRODA –  8 MAJA 

  1. 18.00 – + Mariana Wojtkowiaka – od mieszkańców z ulicy Robotniczej

– + Pawła Smoczyńskiego – od Łukasza i Kariny z dziećmi

– + Stanisławę, Floriana, Joannę, Andrzeja Piotrowskich, Gabrielę, Feliksa Szymaszyków i zmarłych z rodziny

– + Józefa Dzięcioła – od bratanka Stanisława z rodziną

– + Wiktorię, Franciszka Dudków i zmarłych z rodziny Dudków, Rutkowskich, Matyjasików

– + Władysławę, Stanisława Mądrych, Wojciecha i Stanisława Kańdułów i zmarłych z rodziny

– + Emilię, Piotra Biniaków, Józefę, Jana Juskowiaków i zmarłych z rodziny

– + Zygmunta z okazji urodzin i imienin i zmarłych z rodziny

CZWARTEK –  9 MAJA

  1. 7.15 –

PIĄTEK – 10 MAJA

  1. 18.00 – w 80 urodziny Heleny z podziękowaniem, za wszelkie łaski z prośbą o zdrowie i dalsze życie na chwałę Bożą i o błogosławieństwo dla całej rodziny i za zmarłych z rodziny

SOBOTA – 11 MAJA

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 12 MAJA

  1. 8.00 – + Stanisława, Franciszkę Rogalów i zmarłych z rodziny Rogalów, Władysława, Zofię Marcinkowskich i zmarłych z rodziny Marcinkowskich, Bożenę, Władysława Barnasiów, Henryka Haładudę
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Andrzeja, Tadeusza, Teresę, Czesława Jeżewskich i zmarłych z rodziny Jeżewskich, Koniecznych

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 27 KWIETNIA  –  5 MAJA 2019 r


SOBOTA –  27 KWIETNIA

  1. 18.00 – + Jana w rocznicę śmierci, Władysławę Martyłów, Zenona, Radosława Gorzaniaków, Henryka Dudę, i zmarłych z rodziny Martyłów, Gorzaniaków i Dudów

NIEDZIELA -28 KWIETNIA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w 50 urodziny Grzegorza z podziękowaniem za łaskę trwania w wierze, nadziei i miłości z prośbą o dalsze owoce wiary, o zdrowie dla Jubilata i rodziny

PONIEDZIAŁEK – 29 KWIETNIA

g.18.00 –  + Wandę Słabą – od Mariusza z córkami

WTOREK – 30 KWIETNIA

  1. 18.00 – + Pawła Smoczyńskiego – od społeczności Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojnowicach

ŚRODA –  1 MAJA 

  1. 18.00 – w 20 rocznicę ślubu Izabeli Dariusza o łaską trwania w darze Bożej miłości błogosławieństwo Boze

CZWARTEK –  2 MAJA

  1. 8.00 –

PIĄTEK – 3 MAJA NMP KROLOWEJ POLSKI

  1. 8.00 – + Stanisława Kortusa – od Ireny, Andrzeja Lewandowskich
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w intencji strażaków

SOBOTA –  4 MAJA

  1. 18.00 – + Jana Sokałę, Piotra Sokałę w 2 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Sokallów i Goź∂ziorów

NIEDZIELA – 5 MAJA

  1. 8.00 – w 28 rocznicę śmierci Władysława Skotarka i zmarłych z rodziny Skotarków, Kapustów, Ratajczaków, Kaleszyców
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – rez. Misiak

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 20-28 KWIETNIA 2019 r


SOBOTA –  20 KWIERTNIA

  1. 21.00 – Liturgia Wigilii Paschalnej

NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTNIA– 21 KWIETNIA

  1. 9.30 – Niegolewo
  2. 11.00 – + Pawła Smoczyńskiego – od teściów Heleny i Zefiryna oraz szwagra Mariusza z Violetą i chrześniaczki Pauliny z rodziną

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 22 KWIETNIA

  1. 8.00 – + Janinę Nowak – od kuzynki Zofii z rodziną i zmarłych z rodziny Piotrowskich, Cichych i Rutkowskich
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Stanisław Kortus – od syna Krzysztofa z żoną i dziećmi

WTOREK – 23 KWIETNIA

  1. 18.00 – + Wandę Słabą – od rodziny Foleherów

ŚRODA –  24 KWIETNIA 

  1. 18.00 – + Józefa, Józefę Ratajczaków i zmarłych z rodziny

– + w 11 rocznicę śmierci Franciszka Śnity – od żony i córki Iwety z rodziną

– + Mariana Wojtkowiaka – od mieszkańców z ulicy Robotniczej

– + Józefa dzięcioła – od siostry

– + Stefana w rocznicę śmierci, Wandę Piątkowiak i zmarłych z rodziny

CZWARTEK –  25 KWIETNIA

  1. 7.15 – .

PIĄTEK – 26 KWIETNIA

  1. 18.00 – msza św. w intencji zmarłych z rocznych wymienianek

SOBOTA –  27 KWIETNIA

  1. 18.00 – + Jana w rocznicę śmierci, Władysławę Martyłów, Zenona, Radosława Gorzaniaków, Henryka Dudę, i zmarłych z rodziny Martyłów, Gorzaniaków i Dudów

NIEDZIELA – 28 KWIETNIA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w 50 urodziny Grzegorza z podziękowaniem za łaskę trwania w wierze, nadziei i miłości z prośbą o dalsze owoce wiary, o zdrowie dla Jubilata i rodziny

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 6-14 KWIETNIA 2019 r


SOBOTA –  6 KWIERTNIA

  1. 18.00 – + Władysława Słabego – od wnuczek Hani z Mateuszem, Magdy z Piotrem

NIEDZIELA – 7 KWIETNIA

  1. 8.00 – w 79 urodziny Alicji z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o coraz głębszą ufność w dalszych latach i o zdrowie dla Jubilatki i błogosławieństwo dla rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Pelagię w 3 rocznicę śmierci, Kazimierza Wróblewskich i zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK – 8 KWIETNIA

g.18.00 – + Waleriana, Jasia, Marię, Jana Pawlaków, Leszka Grelkę, ks. Stefana Dropa

WTOREK – 9 KWIETNIA

  1. 18.00 – + Bernarda Kurkowiaka – od córki Oli z rodziną

ŚRODA –  10 KWIERTNIA 

  1. 18.00 – + Pawła Smoczyńskiego – od mieszkańców z ulicy Robotniczej

– + Władysława Słabego – od Zakładu Pogrzebowego „Osiński”

– + Mariana Wojtkowiaka  od mieszkańców ulicy Robotniczej

– + Jadwigę, Stanisława, Andrzeja Słabych i zmarłych z rodziny, Bronisława Glinkę

– + Feliksa Przybyłka – od rodziny Kurków i Jeżewskich

CZWARTEK –  11 KWIETNIA

  1. 7.15 –

PIĄTEK – 12 KWIETNIA

  1. 18.00 – + Wandę Słabą – od chrześniaczki Małgorzaty z rodziną i rodzicami

SOBOTA –  13 KWIETNIA

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 14 KWIETNIA

  1. 8.00 – + Piotra, Mariannę, Józefa Dudków, Adama, Zofię Piotrowskich i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w rocznicę śmierci Stanisławy Piotrowskiej, Floriana, Joannę, Andrzeja Piotrowskich, Gabrielę, Feliksa Szymaszyków i zmarłych z rodzin

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  30  MARCA – 7 KWIETNIA 2019 r


 

SOBOTA –  30 MARCA

  1. 18.00 – + Stanisława Kortusa – od syna Piotra z rodziną

NIEDZIELA – 31 MARCA

  1. 8.00 – + Zygfryda Kałka – od syna Pawła z rodziną
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w 1 rocznicę śmierci Danuty Kurek – od męża z córkami i zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK – 1 KWIETNIA

  1. 17.00 – Niegolewo

g.18.30 – + Bożenę Nowicką w 1 rocznicę śmierci

WTOREK – 2 KWIETNIA

  1. 17.00 – Niegolewo
  2. 18.30 – + Mariana Wojtkowiaka – od wnuków Barbary, Izabeli, Grzegorza z rodzinami

ŚRODA –  3 KWIERTNIA 

  1. 18.30 – + Pawła Smoczyńskiego – od cioci Maryli z mężem Bolesiem, Iloną i Jackiem z rodzinami

– + Józefa Dzięcioła – od bratanka Hieronima z rodziną i  od rodziny Pawłowskich

– + Jana Sajdę w 5 rocznicę śmierci

CZWARTEK –  4 KWIETNIA

  1. 7.15 – + Annę, Andrzeja, Leona Konopackich i zmarłych z rodziny

PIĄTEK – 5 KWIETNIA

  1. 18.00 – + Józefa Dzięcioła – od córki Marii z Maciejem i Klaudią

SOBOTA –  6 KWIETNIA

  1. 18.00 – + Władysława Słabego – od wnuczek Hani z Mateuszem, Magdy z Piotrem

NIEDZIELA – 7 KWIETNIA

  1. 8.00 – w 79 urodziny Alicji z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o coraz głębszą ufność w dalszych latach i o zdrowie dla Jubilatki i błogosławieństwo dla rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Pelagię w 3 rocznicę śmierci, Kazimierza Wróblewskich i zmarłych z rodziny

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  9  – 17 MARCA 2019 r


SOBOTA –  9 MARCA

g.10.00 – msza św. dla seniorów i członków grup duszpasterskich , dla rodziców ministrantów Żywego Różańca, Parafialnego Zespołu Caritas

  1. 18.00 – msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

NIEDZIELA – 10 MARCA

  1. 8.00 – w 22 rocznicę śmierci Heleny w 4 rocznicę śmierci Władysławy Skotarek i zmarłych z rodziny Skotarków, Kaleszyców i Ratajczaków
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w urodziny Jasia

PONIEDZIAŁEK – 11 MARCA

g.18.00 – intencja wolna

WTOREK – 12 MARCA

  1. 18.00 – + Mariana Wojtkowiaka – od rodziny Kokotów i Krysiów

ŚRODA –  13 MARCA 

  1. 18.00 – + Krystynę Rybicką – od rodziny Antkowiaków

– + Władysława Słabego – od Krystyny Ludwiczak i Ireneusza Wośkowiaka

– + Pawła Smoczyńskiego – od mieszkańców z ul. Robotniczej

– + Genowefę Szała – od rodziny Puzickich

CZWARTEK –  14 MARCA

  1. 7.15 –

PIĄTEK – 15 MARCA

  1. 18.00 – + Krystynę Melerowicz – od bratanka Romana z rodziną

SOBOTA –  16 MARCA

  1. 18.00 – + Mariana Wojtkowiaka – od syna Ireneusza z rodziną

NIEDZIELA – 17 MARCA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w urodziny Jakuba z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Jakuba i całej rodziny

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  2  – 10 MARCA 2019 r


SOBOTA –  2 MARCA

  1. 18.00 – w rocznicę śmierci Cecylii Rutkowskiej i zmarłych z rodziny, + Mieczysława Pustkowiaka – od rodziny Garczarków i Chwirotów

NIEDZIELA – 3 MARCA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11. 00 – + Cecylię, Jerzego, Stanisława Przygockich i zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK –  4 MARCA

g.18.00 – w 35 rocznicę ślubu dziękujemy Panu Bogu za dar wzajemnej miłości i wierności małżeńskiej i otrzymane łaski. Prosimy o moc Ducha Świętego i błogosławieństwo dla całej rodziny

WTOREK – 5 MARCA

  1. 18.00 – + Władysława Słabego – od Marii, Zdzisława Dudków z rodziną

ŚRODA –  6 MARCA  – POPIELEC

  1. 11.00 – o dobre przeżycie Wielkiego Postu dla naszych parafian
  2. 17 .00 – Niegolewo
  3. 19.00 – + Krystynę Rybicką – od Zakłady Pogrzebowego „Osiński”

– w 3 rocznicę śmierci + Zenona Komorowskiego – od żony i córki

– + Jana Polca – od rodziny Wielgoszów

– + Stanisława Kortusa – od Anny Golczak

– + Mariana Wojtkowiaka – od rodziny Górnycj i Hojanów

– + Pawła Smoczyńskiego – od siostry Renaty z rodziną

– + Henryka, Katarzynę Wielgoszów i zmarłych z rodziny Wielgoszów i Ludwiczaków

CZWARTEK –  7 MARCA

  1. 7.15 –

PIĄTEK – 8 MARCA

  1. 18.00 – w 1 urodziny Wojciecha z podziękowaniem za Jego życie i dar Chrztu świętego i mądrość w wychowaniu dzieci dla rodziców

SOBOTA –  9 MARCA

g.10.00 – msza św. dla seniorów i członków grup duszpasterskich , dla rodziców ministrantów Żywego Różańca, Parafialnego Zespołu Caritas

  1. 18.00 – msza św. z udzieleniem sakramenty bierzmowania

NIEDZIELA – 10 MARCA

  1. 8.00 – w 22 rocznicę śmierci Heleny w 4 rocznicę śmierci Wladyslawy Skotarek i zmarłych z rodziny Skotarków, Kaleszyców i Ratajczaków
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w urodziny Jasia

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  23 LUTEGO  – 3 MARCA 2019 r


SOBOTA –  23 LUTEGO

  1. 18.00 g. 18.00 – + Mariana Kaczmarka w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Kaczmarków, Józefę, Michała, Tadeusza, Mirosława, Stanisławę Skorlińskich, Genowefę Wasiela, `Mieczysława, Halinę, Ewę Kasperczaków i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 24 LUTEGO

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w 70 urodziny Haliny z podziękowaniem za dar wiary z prośbą o trwanie w zaufaniu do Boga i o Boże umocnienie w następnych latach życia

PONIEDZIAŁEK –  25 LUTEGO

g.18.00 – + Pawła Smoczyńskiego – od mamy

WTOREK – 26 LUTEGO

  1. 18.00 – + Halinę Przewoźną – od rodzin Kaczmarków, Przygockich i Adamczaków

ŚRODA –  27 LUTEGO

  1. 18.00 – + Mariana Wojtkowiaka – od Danuty i Piotra Siedlarzów, Bronisława Rybickiego

– + Tadeusza Słabego w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Słabych, Dzięciołów, Ratajów, + Andrzeja Bręka

– + Władysława Słabego– od rodziny Krzyszkowiaków

– + Krystynę Rybicką – od mieszkańców ul. Robotniczej

– + Stanisława Kortusa – od Zakładu Pogrzebowego „Osiński”

– + Joannę Golczak – od chrześniaczki Krysi z rodziną i od rodziny Golczaków i Kortusów

CZWARTEK –  28 LUTEGO

  1. 7.15 –

PIĄTEK – 1 MARCA

  1. 18.00 – w intencji rodzin i młodzieży przystępującej do bierzmowania

SOBOTA –  2 MARCA

  1. 18.00 – w rocznicę śmierci Cecylii Rutkowskiej i zmarłych z rodziny, + Mieczysława Pustkowiaka – od rodziny Garczarków

NIEDZIELA – 3 MARCA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w 1 rocznicę urodzin Jakuba z podziękowaniem za dar życia i sakrament chrztu, z prośbą o mądrość w wychowaniu dla rodziców i zdrowie i pokój Boży dla całej rodziny

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  9 – 17 LUTEGO 2019 r


 

SOBOTA –   9 LUTEGO

  1. 16.00 – w 40 rocznicę ślubu Olgi i Henryka z podziękowaniem za dar sakramentu małżeństwa z prośbą o zdrowie i błogosławieństwa Boże dla małżonków i całej rodziny

g.18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 10 LUTEGO

  1. 8.00 – + Stanisława Kortusa –od żony
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w 10 rocznicę śmierci Kazimierza Wróblewskiego, Pelagię i zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK –  11 LUTEGO

  1. 18.00 – + Mariana Wojtkowiaka – od żony

WTOREK – 12 LUTEGO

  1. 18.00 – + Mariannę ,Walentego, Czesława Mądrych, Marka Glinkę, Janinę Osińską

ŚRODA –  13 LUTEGO

  1. 18.00 – + Krystynę Rybicką – od rodziny Ryszczuków, Zychów i Koperskich

– + Bernarda Kurkowiaka – od Dyrekcji ,Pracowników Prywatnego Przedszkola” Akademia Maluchów” w Grodzisku Wlkp.

– + Władysława Słabego – od sąsiada Bogdana Kokota z rodziną

– + Ludwikę, Zenona, Ireneusza Gałęckich, Bronisława, Teresę Adamków

CZWARTEK –  14 LUTEGO

  1. 7.15 –

PIĄTEK – 15 LUTEGO

  1. 18.00 – + Helenę Hegenbarth

SOBOTA –  16 LUTEGO

  1. 18.00 – w 5 rocznicę śmierci Kazimierza Dzięcioła, w 2 rocznicę śmierci Renaty Dzięcioł i zmarłych rodziny Słabych, Gorzaniaków i Sołtysiaków

NIEDZIELA – 17 LUTEGO

  1. 8.00 – + Pawła Smoczyńskiego – od żony z synami Adrianem i Mateuszem
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – Ks. Jana Jarzembowskiego – intencja od Oli, Małgorzaty i Mariana

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   2 – 10 LUTEGO 2019 r


 

SOBOTA –   2 LUTEGO

g.18.00 – + Andrzeja Janasa w 1 rocznicę śmierci – od najbliższych

NIEDZIELA – 3 LUTEGO

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w rocznicę ślubu małżonkowie dziękują za dar miłości wzajemnej, otrzymane łaski i proszą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

PONIEDZIAŁEK –  4 LUTEGO

  1. 18.00 – + Stanisława Kortusa – od chrześniaczki Elżbiety z rodziną

WTOREK – 5 LUTEGO

  1. 18.00 – +Władysława Słabego – od córki Krystyny z mężem

ŚRODA –  6 LUTEGO

  1. 18.00 – + Irenę , Mirosława Rupów i zmarłych z rodziny

– + Zbigniewa, Władysława Jarochów, Jana Juskowiaka, Alfreda Bresza i zmarłych z rodziny

– + Józefę, Józefa Ratajczaków i zmarłych z rodziny

CZWARTEK –  7 LUTEGO

  1. 7.15 –

PIĄTEK – 8 LUTEGO

  1. 18.00 – + Wiktorię Tomaszewską – od mieszkańców z ulicy Łagiewskiej

SOBOTA –  9 LUTEGO

  1. 16.00 – w 40 rocznicę ślubu Olgi i Henryka z podziękowaniem za dar sakramentu małżeństwa z prośbą o zdrowie i błogosławieństwa Boże dla małżonków i całej rodziny

g.18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 10 LUTEGO

  1. 8.00 – + Stanisława Kortusa –od żony
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w 10 rocznicę śmierci Kazimierza Wróblewskiego, Pelagię i zmarłych z rodziny

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  26 STYCZNIA – 3 LUTEGO 2019 r


 

SOBOTA –   26 STYCZNIA

  1. 18.00 – + Bronisława Gałęckiego – od brata Feliksa z żoną i od chrześniaczki Magdaleny z rodziną, od Agnieszki z rodziną

NIEDZIELA – 27 STYCZNIA

  1. 8.00 – + Lidzię, Mariana, Adama, Cichych, Halinę Makowską i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w 1 urodziny Jasia o Boże błogosławieństwo dla Niego i rodziny

PONIEDZIAŁEK –  28 STYCZNIA

  1. 8.00 – + ks. Mariana Lewandowskiego

WTOREK – 29 STYCZNNIA

  1. 18.00 – w 1 rocznicę śmierci Mirosławy Piątek

ŚRODA –  30 STYCZNIA

  1. 18.00 – + Elżbietę Bielawską, Edmunda Adamczaka, Stanisława Borowskiego, Władysławę, Franciszka Zygmunta, Ryszarda, Mariana Bielawskich, Stanisławę, Piotra Adamczaków, Mariannę, Czesława Wojtkowiaków

CZWARTEK –  31 STYCZNIA

  1. 7.15 – + ks. Szczepana Wardęgę

PIĄTEK – 1 LUTY

  1. 18.00 – w intencji Ani dziękując za dar życia, za dar powołania, otrzymane łaski z prośbą o moc Ducha Świętego i o Boże błogosławieństwo dla Niej

SOBOTA –  2 LUTEGO

  1. 11.00 – + Filip Najderek – int. od Ani z rodziną

g.18.00 – + Andrzeja Janasa w 1 rocznicę śmierci – od najbliższych

NIEDZIELA – 3 LUTEGO

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w rocznicę ślubu małżonkowie dziękują za dar miłości wzajemnej, otrzymane łaski i proszą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  31  GRUDNIA  2018– 6 STYCZNIA 2019 r

 


SOBOTA –   29 GRUDNIA

g.18.00 –  w rocznicę śmierci Anny Dzięcioł i zmarłych z rodziny Dzięciołów, Gorzaniaków i Słabych

NIEDZIELA – 30 GRUDNIA

  1. 8.00 – + Zenona Gorzaniaka – od córki Grażyny z mężem i synem
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Krystynę Rybicką – od brata Zenona Osińskiego z żoną

PONIEDZIAŁEK –  31 GRUDNIA

  1. 17. 00 – + Franciszka, Helenę Hegenbarth

WTOREK – 1 STYCZNNIA

  1. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 – + Ryszarda Juskowiaka i zmarłych z rodziny

g.16.00 – + Bernarda Garczarka i zmarłych z rodziny Garczarków, Laufrów, Kałków, Niemytów, Pustkowiaków, Wachowiaków, Henryka Banas, Antoninę Grzegorek

ŚRODA –  2 STYCZNIA

  1. 6.30 – za parafian

CZWARTEK –  3 STYCZNIA

  1. 6.30 –

PIĄTEK – 4 STYCZNIA

  1. 18.00 – + Krystynę Rybicką – od mieszkańców ulicy Robotniczej

SOBOTA –  5 STYCZNIA

g.18.00 –  + Irenę w 20 rocznicę śmierci, Michała Bilskich, Helenę Czugaj, Helenę, Kazimierza Polusów, Stanisława Stefańskiego, Jerzego Nowaka

NIEDZIELA – 6 STYCZNIA

  1. 8.00 – w 5 rocznicę śmierci Katarzyny Janas i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – za parafian

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 22 – 30  GRUDNIA 2018 r

 


SOBOTA –   22 GRUDNIA

g.18.00 – + Zofię w rocznicę śmierci Kazimierza Graczyka, Władysława Stolpe, Jana Wójcika, Violetę Janiszewską i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 23 GRUDNIA

  1. 8.00 – + Krystynę Rybicką – od rodziny Piaskowskich i Piotrowskich z ulicy Łagiewskiej
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – za parafian

PONIEDZIAŁEK –  24 GRUDNIA

  1. 8.00 – za dzieci uczestniczące w roratach

22.00 – msza św. w Niegolewie

WTOREK – 25 GRUDNIA – BOŻE NARODZENIE

  1. 0.00 – Pasterka – za parafian

g.11.00 – w 1 rocznicę +Stanisławy Skorlińskiej i zmarłych z rodziny

ŚRODA –  26 GRUDNIA

  1. 8.00 – + Andrzeja Bręka – od teściowej i szwagierki
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Krystynę Rybicką – od Barbary, Józefa Daniec z rodziną z Jurkowa

CZWARTEK –  27 GRUDNIA

  1. 17.00 – + Andrzeja Bręka – od OSP Łagwy i Rady Sołeckiej

PIĄTEK – 28 GRUDNIA

  1. 18.00 – msza św. w intencji zmarłych z wymienianek

SOBOTA –  29 GRUDNIA

g.18.00 – w rocznicę śmierci Anny Dzięcioł i zmarłych z rodziny Dzięciołów, Gorzaniaków i Słabych

NIEDZIELA – 30 GRUDNIA

  1. 8.00 – + Zenona Gorzaniaka – od córki Grażyny z mężem i synem
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Krystynę Rybicką – od brata Zenona Osińskiego z żoną

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 15 – 23  GRUDNIA 2018 r


SOBOTA –   15 GRUDNIA

g.18.00 –  + Krystynę Rybicką – od Anny, Haliny, Mieczysława, Stefana Siedlarzów

NIEDZIELA – 16 GRUDNIA

  1. 8.00 – + Bronisławę, Michała, Henryka, Rafała Glinków, Mariannę, Józefa Roszkiewiczów i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Antoniego, Konstancję, Adama Łysiaków i zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK –  17 GRUDNIA

  1. 18.00 – + Andrzeja Bręka – od brata Zenona z żoną i dizećmi

WTOREK – 18 GRUDNIA

  1. 18.00 – + Zenona Gorzaniaka – od wnuczki Asi z mężem i dziećmi

ŚRODA –  19 GRUDNIA

g.18.00 – + Adama w 12 rocznicę śmierci, Zofię, Józefa Pawlaków

– + Andrzeja Bręka – od rodziny Kramarczyków i Wielgoszów

– + Krystynę Rybicką – od Janiny, Stefani, Romana i Teresy

– + Wiktorię Tomaszewską – od Zakładu Pogrzebowego „Osiński”

CZWARTEK –  20 GRUDNIA

  1. 6.45 – w intencji Agnieszki i Marcina o życie zgodne z wolą Bożą

PIĄTEK – 21 GRUDNIA

  1. 18.00 – + Bogdana Nowaka – od matki chrzestnej z rodziną

SOBOTA –  22 GRUDNIA

g.18.00 – + Zofię w rocznicę śmierci Kazimierza Graczyka, Władysława Stolpe, Jana Wójcika, Violetę Janiszewską i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 23 GRUDNIA

  1. 8.00 – + Krystynę Rybicką – od rodziny Piaskowskich i Piotrowskich z ulicy Łagiewskiej
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – za parafian

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 24  LISTOPADA – 2 GRUDNIA 2018 r


SOBOTA –   24 LISTOPADA

g.18.00 -+Władysława Gorzaniaka w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Gorzaniaków, Dzięciołów i Słabych

NIEDZIELA – 25 LISTOPADA

  1. 8.00 – + Bronisława, Teresę Adamków, Zenona, Ludwikę, Ireneusza Gałęckich
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 – + Andrzeja, Katarzynę Janas o dar przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie

PONIEDZIAŁEK – 26 LISTOPADA

  1. 17.00 – + Krystynę Rybicką – od rodziny Hojanów, Wojtkowiaków i Górnych

WTOREK – 27 LISTOPADA

  1. 17.00 – + Henryka Dudę w 32 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Dudów i Martyłów

ŚRODA – 28 LISTOPADA

g.17.00 – + Kazimierza w 13 rocznicę śmierci, Marię, Anielę, Hieronima, Albina, Genowefę Klingspornów i zmarłych z rodziny, Marię, Franciszka, Mariannę, Pawła Kałków i zmarłych z rodziny

– + Wiktorię Tomaszewską – od wnuczki Katarzyny z mężem

– w 15 rocznicę śmierci Romana Stefaniaka, Teresę, Wacława Zdartów

– + Andrzeja, Joannę , Stanisławę, Floriana Piotrowskich, Gabrielę, Feliksa Szymaszyków i zmarłych z rodziny

– + Zenona Kokota – od rodziny Wojtkowiaków i Drążkowiaków

– w 40 rocznic śmierci Władysława Mądroszyka, Jana, Katarzynę, Jana Solakiewiczów, Reginę Kaczmarek

– + Andzreja Bręka – od rodziny Dzięciołów i Pawłowskich

CZWARTEK –  29 LISTOPADA

nie będzie mszy św.

PIĄTEK – 30 LISTOPADA                                                                           

  1. 17.00 – w 18 urodziny Adriana z podziękowaniem za rodzinne życie, wychowanie z prośbą trwania w wierze, nadziei i miłości
  2. 18.00 – msza św. w intencji zmarłych z wymienianek

SOBOTA –  1 GRUDNIA

g.18.00 – + Zofię w rocznicę śmierci Bogumiła Nykla, Józefa w rocznicę śmierci, Franciszkę, Franciszka, -Franciszka Piaseckich, Wiktora, Grzegorza Otrząsków, Marię Hałas, Marię Marciniak, Helenę, Kazimierza Dominiaków, Pelagię, Tadeusza, Henryka, Tadeusza Bocianów, Tadeusza Piglę

NIEDZIELA – 2 GRUDNIA

  1. 8.00 – + Rozalię, Stefana, Wiktorię, Michała, Henryka Haładudów, Zofię, Jakuba Dziudziów
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 – + Agnieszkę, Klementynę, Franciszka Lewandowskich, Anię, Edzia, Adama i Edwarda, Pelagię, Wawrzyna Kaczmarków, Marię Korbanek, Czesława Halasza, Teklę, Stanisława Surów

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

27 PAŹDZIERNIKA – 4 LISTOPADA 2018 r.


 

SOBOTA –   27 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Juliana, Józefa Dzięciołów w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Dzięciołów, Słabych i Ratajów

NIEDZIELA –  28 PAŹDZIERNIKA

  1. 8.00 – + Pelagię, Tadeusza, Tadeusza, Henryka Bocianów, Marię, Władysława Szulców, Małgorzatę Piskorz, Tadeusza Piglę, Tadeusza Słabego i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 – w 1 rocznicę śmierci Teresy Kaczmarek i zmarłych z rodziny Kaczmarków, Nowaków, Eugeniusza Borowicza

PONIEDZIAŁEK – 29 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Kazimierę Walkowską w 2 rocznicę śmierci, Józefa Walkowskiego, Halinę Piotrowską, Irenę Baranowską i zmarłych z rodziny

WTOREK –30 PAŹDZIERNIKA

  1. 18.00 – + Zenona Kokota – od chrześniaczki Katarzyny z rodziną

ŚRODA – 31 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Andrzeja Bręka – od siostry Joli z córką

– + Wiktorię Tomaszewską  – od brata Zygmunta z żoną Heleną

– + Józefa, Józefę Ratajczaków i zmarłych z rodziny

CZWARTEK –  1 LISTOPADA – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

  1. 8.00 – + Krystynę Rybicką – od córki Hanny z mężem i Zofię Wita
  2. 11.00 – za parafian

PIĄTEK – 2 LISTOPADA

  1. 17.30 – msza św. w Niegolewie
  2. 19.00 – + Helenę, Jerzego Pucek, Wandę. Stefana Piątkowiaków, Martę Dzięcioł i zmarłych z rodziny

SOBOTA –  3 LISTOPADA

g.18.00 – + Szczepana Nowickiego – od rodziny Krzyśków

NIEDZIELA – 4 LISTOPADA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 – + Bronisławę Patalas – od rodziny Szymańskich z Dąbrowy

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

20 – 28 PAŹDZIERNIKA  2018 r.


 

SOBOTA –   20 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Jana Golczaka, Jadwigę, Marię, Józefa, Edmunda Nowaków, Joannę, Józefa Polusów, Pelagię, Kazimierza Wróblewskich, Zofię Wita

NIEDZIELA –  21 PAŹDZIERNIKA

  1. 8.00 – + Krystynę Rybicką – od syna Krzysztofa z rodziną
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 – + Cecylię, Jerzego, Stanisława Przygodzkich i zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK – 22 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Zenona Kokota – od rodziny Niezabitowskich

WTOREK –23 PAŹDZIERNIA

  1. 18.00 – + Piotra Nowickiego w rocznicę śmierci

ŚRODA – 24 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Krystynę Rybicką – od mieszkańców ul Robotniczej

– + Andrzeja Bręka – od córki z mężem i synem

–  w rocznicę śmierci Lecha Martyły i zmarłych z rodziny Martyłow i Stoińskich

– w 21 rocznicę śmierci Adama Majszaka

– + Wiktorię Tomaszewską – od syna Jana z żoną Janiną

– w rocznicę śmierci Franciszka Owczarzaka

CZWARTEK – 25 PAŹDIERNIKA

  1. 7.30 – za parafian

PIĄTEK – 26 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – msza św. w intencji zmarłych z rocznych wymienianek

SOBOTA –  27 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Juliana, Józefa Dzięciołow w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Dzięciołów, Słabych i Ratajów

NIEDZIELA – 28 PAŹDZIERNIKA

  1. 8.00 – + Pelagię, Tadeusza, Tadeusza, Henryka Bocianów, Marię, Władysława Szulców, Małgorzatę Piskorz, Tadeusza Piglę, Tadeusza Słabego i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 – w 1 rocznicę śmierci Teresy Kaczmarek i zmarłych z rodziny Kaczmarków, Nowaków, Eugeniusza Borowicza

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

    29 WRZEŚNIA – 7 PAŹDZIERNIKA  2018 r.


 

SOBOTA –  29 WRZEŚNIA

g.18.00 – + Tadeusza w 5 rocznicę śmierci, Stanisławę, Mirosława, Józefę, Michała Skorlińskich

NIEDZIELA –  30 WRZEŚNIA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 –  +Jana Wójcika – od siostrzenicy Aldony z rodziną

PONIEDZIAŁEK – 1 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Zenona Kokota – od  syna Konrada z żoną i dziećmi

WTOREK –2 PAŹDZIERNIA

  1. 18.00 – rez Patalas

ŚRODA – 3 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Zenona Gorzaniaka – od rodziny Dudów i Korczyńskich

– + Krystynę Rybicką – od VI Róży Matek Różańcowych

– `= Andrzeja Bręka – od syna Daniela z rodziną

– + Jana Kużdżała w 3 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Walkowiaków, Słabych i Saporów

CZWARTEK – 4 PAŹDIERNIKA

  1. 7.30 –

PIĄTEK – 5 PAŹDZIERNIKA 

  1. 18.00 – + Krystynę Rybicką – od koleżanki Janki Kaczmarek z rodziną

SOBOTA –  6 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Bronisławę Patalas – od córki Małgosi, Wieńczysława i dzieci

NIEDZIELA – 7 PAŹDZIERNIKA

  1. 8.00 – + Zenona Kokota – od córki Ani z mężem i synami
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 – za parafian

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

    22 – 30 WRZEŚNIA   2018 r.


 

SOBOTA –  22 WRZEŚNIA

g.18.00 – + Joanny, Feliksa, Jurka, Zenona Wojciechowskich – od syna i brata Zdzisława z żoną

NIEDZIELA –  23 WRZEŚNIA

  1. 8.00 – + Stanisława Kocika, Marię Walkowiak i zmarłych z rodziny Kocików i Pestków
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 –  w 1 urodziny Wiktora z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata

PONIEDZIAŁEK – 24 WZREŚNIA

g.18.00 – + Zenona Kokota – od żony

WTOREK –25 WRZEŚNIA

  1. 18.00 – + Stefana Mamzera

ŚRODA – 26 WZREŚNIA

g.18.00 – + Krystynę Rybicką – od rodziny Goździorów i Ratajczaków

– w rocznicę śmierci Joanny, Andrzeja, Stanisławę, Floriana Piotrowskich, Gabrielę, Feliksa Szymaszyków i zmarłych z rodziny

– + Zenona Kokota – od rodziny Kańdułów

– + Andrzeja Bręka – od żony

CZWARTEK – 27 WRZEŚNIA

  1. 7.30 –

PIĄTEK – 28 WRZEŚNIA 

  1. 18.00 – w intencji zmarłych z rocznych wymienianek

SOBOTA – 29 WRZEŚNIA

g.18.00 – + Tadeusza w 5 rocznicę śmierci, Stanisławę, Mirosława, Józefę, Michała Skorlińskich

NIEDZIELA – 30 WRZEŚNIA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 – + Jana Wójcika – od siostrzenicy Aldony z rodziną

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

    1 WRZEŚNIA – 9 WRZEŚNIA  2018 r.


 

SOBOTA –  1 WRZEŚNIA

g.18.00 –  + Stefana Małeckiego – od Marysi, Jarka, Agnieszki z rodziną

NIEDZIELA – 2 WRZEŚNIA

  1. 8.00 – + Krystynę Rybicką – od męża Bronisława
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w intencji mieszkańców Łagiew

PONIEDZIAŁEK – 3 WZREŚNIA

g.18.00 – z podziękowaniem za życie Bronisławy Patalas i z prośbą o pełnię życia wiecznego

WTOREK – 4 WRZEŚNIA

  1. 18.00 – +Danutę Kurek – od grona pedagogicznego, pracowników, rodziców, uczniów i dzieci Zespołu Szkolnego-Przedszkolnego w Wojnowicach

ŚRODA – 5 WZREŚNIA

g.18.00 –  + Henryka Laufra – od cioci Maryli z rodziną

– + Krystynę Rybicką od koleżanek Halinki i Wandy

– + Zenona \Kokota – od chrześniaczki Joanny z mężem, od Marzeny z rodziną

– +Bronisława Kuika – od rodziny Dudów

– + Władysławę Antkowiak – od rodziny Dudów

– + Jana Wójcika – od Anity Pawła Kałków

– + Jana Wójcika – od Edyty

– + Mariana Nowaka – od Zakładu Pogrzebowego „Osiński”

– + Bronisławę Patalas – od III Róży Matek Różańcowych

CZWARTEK – 6 WRZEŚNIA

  1. 8.00 –

PIĄTEK – 7 WRZEŚNIA 

  1. 18.00 – + Władysława Chwirota w rocznicę śmierci, Jadwigę, Stanisława Chwirotów, Magdalenę, Jana Mortków, Zofię, Stanisława Kąkolów, Mariana Lemańskiego i zmarłych z rodzin

SOBOTA – 8 WRZEŚNIA

g.18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 9 WRZEŚNIA

  1. 8.00 – w 1 rocznicę śmierci Wioletty Janiszewskiej, Jana Wójcika w 13 rocznicę śmierci, Pelagię, Leona, Stanisława, Bronisława Nawrotów i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 – + Teresę Kowalewską od koleżanek i kolegów z firmy Lina-Medical

  1. 14.00 – msza św. z okazji 40-lecia Szkoły Podstawowej w Wojnowicach z poświeceniem sztandaru szkoły

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   21 – 29 lipca  2018 r


SOBOTA –  21 LIPCA

  1. 18.00 – + Władysławę w 30 rocznicę śmierci, Bożenę, Jana, Bogdana, Krzysztofa, Jana, Zdzisława Martyłów, Radosława Gorzaniaka, Henryka Dudę, Irenę, Józefa Kozaków i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 22 LIPCA

  1. 8.00 – Bolesławę w 1 rocznicę śmierci, Ewarysta, Katarzynę, Wojciecha Puzickich i zmarłych z rodziny Puzickich i Wosiów
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – za parafian

PIĄTEK – 27 LIPCA

  1. 18.00 – msza św. w intencji zmarłych z rocznych wymienianek

SOBOTA – 28 LIPCA

g.16.30 – w 80 urodziny Anny z podziękowaniem za dar życia w wierze i miłości do Boga i bliźnich, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

g.18.00 –  + Mirosławę Piątek – od wujka Stanisława

NIEDZIELA –  29 LIPCA

  1. 8.00 – w 9 rocznicę śmierci Marka Zgrajka i zmarłych z rodziny Zgrajków, Leona Kaczmarka i zmarłych z rodziny Roszkowskich
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – za parafian

 

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   14 – 22 lipca  2018 r


SOBOTA –  14 LIPCA

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 15 LIPCA

  1. 8.00 – w 75 urodziny Janiny z podziękowaniem za łaskę wiary i jej dojrzewanie z prośbą o zdrowie dla Jubilatki i rodziny i gotowość życia według woli Bożej i za śp. rodziców
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Henryka Dudę o wieczne szczęście w niebie i zmarłych z rodziny Dudów i Martyłów

PONIEDZIAŁEK  – 16 LIPCA

  1. 18.00 – + Helenę Hegenbarth – od córki z rodziną

WTOREK –  17 LIPCA

  1. 18.00 – + Bronisławę Patalas – od rodziny Gawronów i Stachowiaków z ul. Łagiewskiej

ŚRODA – 18 LIPCA

  1. 18.00 – + Danutę Kurek – od chrześniaka Marka z dziećmi

– +Władysławę Antkowiak – od szwagierki Janki, chrześniaczki Elżbiety z rodziną i rodzin Rozumków i Breszów

– +w 5 rocznicę śmierci Czesława, Eugeniusza, Annę, Floriana, Marię Kosickich, Mieczysława Kroguleckiego

– + Halinę Juskowiak – od rodziny Antkowiaków, Goździorów, Fizków

– + Jan Wójcika – od wnuka Mateusza z Joanną

– + Tadeusza, Franciszkę, Antoniego, Pelagię, Leokadię, Kazimierza, Marcina Kaczmarków i Barbarę Tutak

CZWARTEK – 19 LIPCA

  1. 8.00

PIĄTEK – 20 LIPCA

  1. 18.00 – + Ludomirę Sternal

SOBOTA – 21 LIPCA

  1. 18.00 – + Władysławę w 30 rocznicę śmierci, Bożenę, Jana, Bogdana, Krzysztofa, Jana, Zdzisława Martyłów, Radosława Gorzaniaka, Henryka Dudę, Irenę, Józefa Kozaków i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA –  22 LIPCA

  1. 8.00 – + Bolesławę w 1 rocznicę śmierci, Ewarysta, Katarzynę, Wojciecha Puzickich i zmarłych z rodziny Puzickich i Wosiów
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – za parafian

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   30 czerwca – 8 lipca  2018 r


SOBOTA –  30 CZERWCA

g.16. 30 –  w 18 urodziny Pauliny z podziękowaniem za dar życia i z prośbą o trwanie w wierze nadziei i miłości i i o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny

  1. 18.00 – + Marię, Franciszka Kollerów i zmarłych z rodziny Kollerów i Solakiewiczów

NIEDZIELA – 1 LIPCA

  1. 8.00 – + Halinę Juskowiak – od rodziny Krzyszkowiaków
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 12.00 – w 1 urodziny Bruna o wzrastanie w łasce i mądrości i o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla dziecka i całej rodziny

PONIEDZIAŁEK  – 2 LIPCA

  1. 18.00 – + Władysławę Antkowiak – od rodziny Rybickich i Siedlarzów

WTOREK –  3 LIPCA

  1. 18.00 – + Irenę Koprucką – od syna Romana z żoną

ŚRODA – 4 LIPCA

  1. 18.00 – + Danutę Kurek – od Ryszarda z rodziną

– + Władysławę Antkowiak – od Heleny Antkowiak, Aldony i Adama Fizków

– + Władysława, Antoniego, Józefa Michalskich, Agnieszkę, Jakuba Gałęckich, Anielę, Czesława Kornoszów

– + Mirosławę Piątek – od Aliny, Czesława Stefaniaków, Justyny, Dariusza Bartkowiaków z synami

– + Seweryna Wolnego – od rodziny Piotrowskich z Łagiewskiej

– + Wandę w rocznicę śmierci, Stefana Piątkowiaków i zmarłych z rodziny Klingspornów

– + Jana Wójcika – od rodziny Owczarzaków i Bartkowiaków

– + Bronisławę Patalas – od rodziny Lisoniów

– + Elżbie†ę Sobkowoak – od Marii z dziećmi

CZWARTEK – 5 LIPCA

  1. 8.00 – + ks. Stanisława Witka

PIĄTEK – 6 LIPCA

  1. 18.00 – + Halinę Juskowiak – od mieszkańców z ulicy Dwrocowej

SOBOTA – 7 LIPCA

  1. 18.00 – + Bogumiła w rocznicę śmierci, Zofię Nykiel, Wiktora, Grzegorza Otrząsków, Marię Hałas, Marię Marciniak, Fraciszkę, Franciszka, Józefa, Franciszka Piaseckich, Helenę, Kazimierza Dominiaków, Pelagię, Tadeusza, Henryka, Tadeusza Bocianów, Tadeusza Piglę

NIEDZIELA –  9 LIPCA

  1. 8.00 – + Tadeusza w 6 rocznicę śmierci, Pelagię, Tadeusza, Henryka Bocianów, Marię, Władysława Szulców, Małgorzatę Piskorz, Tadeusza Piglę, Tadeusza Słabego i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 12.00 – w 70 urodziny Teresy i urodziny wnuczki Oliwii z podziękowaniem za Boże prowadzenie, z prośbą o zdrowie i wzrastanie w Bożej łasce

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   9- 17 czerwca 2018 r


SOBOTA –  9 CZERWCA

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 10 CZERWCA

  1. 8.00 – + Stanisława, Franciszkę Rogalów i zmarłych z rodziny Rogalów, Władysława, Zofię Marcinkowskich i zmarłych z rodziny Marcinkowskich, Bożenę, Władysława Barnasiów
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Helenę Hegenbarth – od córki z rodziną

PONIEDZIAŁEK  – 11 CZERWCA

  1. 18.00 – + Mirosławę Piątek – od rodziny Czyżów z Puszczykowa

WTOREK –  12 CZERWCA

  1. 18.00 – w 4 rocznicę śmierci Janiny Dybionka – intencja od męża córki i syna z rodzinami

ŚRODA – 13 CZERWCA

  1. 18.00 – + Andrzeja w 73 rocznicę śmierci Heleny w 7 rocznicę śmierci, Marię Owczarzak, Tomasza Pakułę

– + Władysławę Antkowiak – od VII Róży Matek Różańcowych

– + Stanisławę Skorlińską – od IV Róży Matek Różańcowych

– w rocznicę śmierci Andrzeja, Stanisławy, Floriana, Joannę Piotrowskich, Gabrielę, Feliksa Szymaszyków i zmarłych z rodzin

– + Andrzeja Janasa – od Violetty i Adama Michalaków z dziećmi

– + Janinę Wojciechowską – od siostry z mężem i rodziny Drążkowiaków

– + Halinę Juskowiak – od bratanic Ani, Magdy i bratanka Marka

– + Bronisławę Patalas – od III Róży Matek Różańcowych

– + Katarzynę, Jana Solakiewiczów, Władysława Mądroszyka, Reginę Kaczmarek i zmarłych z rodzin

– + Danutę Kurek – od mieszkańców z ulicy Dworcowej

– + Leona, Marię w rocznicę śmierci, Antoniego Oleszaków, Stefanię, Teofila, Leokadię, Ryszarda, Wandę, Dionizego Misiornych i zmarłych z rodziny

– + Jana Wójcika – od rodziny Pakułów

CZWARTEK – 14 CZERWCA

  1. 10.00

PIĄTEK – 15 CZERWCA

  1. 18.00 – + Seweryna Wolnego – od mieszkańców z ulicy Wodnej

SOBOTA – 16 CZERWCA

g.10. 00 – msza św . dla chorych i starszych z sakramentem namaszczenia

  1. 18.00 – + Franciszka Rutkowskiego i zmarłych z rodziny Rutkowskich i Mazurków

NIEDZIELA –  17 CZERWCA

  1. 8.00 – + Pawła Pakułę, Pelagię, Stanisława, Tadeusza Błaszyków
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 12.00 – suma odpustowa – za parafian

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   2- 10 czerwca 2018 r.


 

SOBOTA –  2 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji mieszkańców ulicy Wodnej i Robotniczej

NIEDZIELA – 3 CZERWCA

  1. 8.00 – Wiktora, Grzegorza Otrząsków, Zofię, Bogumiła Nyklów, Marię Hałas, Marię Marciniak, Franciszkę, Franciszka, Józefa, Franciszka Piaseckich, Helenę, Kazimierza Dominiaków, Pelagię, Tadeusza, Henryka, Tadeusza Bociana, Tadeusza Piglę
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w intencji mieszkańców Ogrodowej i Dobieżyńskiej

PONIEDZIAŁEK  – 4 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji mieszkańców ulicy Łagiewskiej

WTOREK –  5 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji mieszkańców ulicy Słonecznej i Dworcowej

ŚRODA – 6 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji mieszkańców ulicy Kanałowej

CZWARTEK – 7 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji mieszkańców Niegolewa

PIĄTEK – 8 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji mieszkańców Łagiew

SOBOTA – 9 CZERWCA

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA –  10 CZERWCA

  1. 8.00 – + Stanisława, Franciszkę Rogalów i zmarłych z rodziny Rogalów, Władysława, Zofię Marcinkowskich i zmarłych z rodziny Marcinkowskich, Bożenę, Władysława Barnasiów
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Helenę Hegenbarth – od córki z rodziną

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   26  maja – 3 czerwca 2018 r.


SOBOTA –  26 MAJA

  1. 18.00 – + Stanisławę Śliwińską w 36 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Dudów i Martyłów

NIEDZIELA – 27 MAJA

  1. 8.00 – w 1 rocznicę śmierci Teresy Adamek, Bronisława Adamka i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w intencji dzieci przystępujących do I Komunii św.

PONIEDZIAŁEK  – 28 MAJA

  1. 18.00 – + Waleriana Pawlaka w 9 rocznicę śmierci, Jasia Pawlaka, Stanisława, Apolonię, Henryka, Stefana Rostów, Leszka Grelkę o wieczną radość w niebie

WTOREK –  29 MAJA

  1. 18.00 – + Mirosławę Piątek – od Jadzi z Józiem i rodziną

ŚRODA – 30 MAJA

  1. 18.00 – + Janinę Wojciechowską – od rodziny Rutkowskich

– + Danutę Kurek – od szwagra Tadeusza z żona i dziećmi

– + Bronisławę Patalas – od mieszkańców  z ulicy Łagiewskiej

– + Reginę Kaczmarek w rocznicę śmierci

– + Bożenę Nowicką – od rodzin Wróblewskich, Piotrowskich, Mortków i Dudów, Piaskowskich

– + Mirosława, Irenę Rup i zmarłych z rodziny

– + Andrzeja Janasa od Zakładu Pogrzebowego „Osiński”

– + Władysławę Antkowiak – od Zakładu Pogrzebowego „Osiński”

– + Jana Wójcika – od mieszkańców z ul. Robotniczej

CZWARTEK – 31 MAJA UROCZYSRTOŚĆ CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

  1. 8.00 – + Stefana Małeckiego – od wnuka Tomasza z rodziną
  2. 11.00 – za parafian

PIĄTEK – 1 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji mieszkańców ulicy Poznańskiej

SOBOTA – 2 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji mieszkańców ulicy Wodnej i Robotniczej

NIEDZIELA –  3 CZERWCA

  1. 8.00 – + Wiktorię, Grzegorza Otrząsków, Zofię, Bogumiła Nyklów, Marię Hałas, Marię Marciniak, Franciszkę, Franciszka, Józefa, Franciszka Piaseckich, Helenę, Kazimierza Dominiaków, Pelagię, Tadeusza, Henryka, Tadeusza Bociana, Tadeusza Piglę
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w intencji mieszkańców Ogrodowej i Dobieżyńskiej

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   28 kwietnia – 6 maja 2018 r.


SOBOTA –  28 KWIETNIA

  1. 18.00 – w 50 urodziny z podziękowaniem za błogosławieństwo Boże, z prośbą o zdrowie i o pokój ducha – intencja od dzieci

NIEDZIELA – 29 KWIETNIA

  1. 8.00 – + Teresę Kowalewską – od córki Darii z rodziną
  2. 11.00 – w 25 rocznicę śmierci Stanisława Fręśko, Jadwigę, Fręśko, Franciszkę Połkę, Franciszkę, Czesława Grześkowiaków i zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK  – 30 KWIETNIA

  1. 18.00 – + Seweryna Wolnego – od mieszkańców z ul. Wodnej

WTOREK –  1 MAJA

  1. 18.00 – w 19 rocznicę śmierci Eugeniusza Kostaniaka, Jadwigę, Stanisławę, Józefa, Jana Kostaniaków, Agnieszkę, Jakuba, Czesława, Bogdana, Macieja, Józefa, Stanisława, Zenona, Ludwikę, Tomasza, Ireneusza Gałęckich

– + Franciszka, Wiktorię Dudków i zmarłych z rodziny Dudków, Rutkowskich, Matyjasików

ŚRODA – 2 MAJA

  1. 18.00 – + Halinę Juskowiak – od chrześniaczki Natalii z rodziną

– + Władysława Antkowiaka – od córki Lucyny z mężem

– + Bożenę Nowicką – – od Haliny z dziećmi i wnukami

CZWARTEK – 3 MAJA

  1. 8.00 – +Władysława Skotarka i zmarłych z rodziny Skotarków, Kaleszyców i Kapustów
  2. 11.00 – z podziękowaniem za służbę OSP z Łagiew i Wojnowic i z prośbą o bezpieczeństwo podczas wykonywanych akcji i za zmarłych strażaków
  3. 16.00 – msza św. ślubna

PIĄTEK – 4 MAJA

  1. 18.00 – + Mirosławę Piątek – od rodziny Gawronów i Stachowiaków z ul. Łagiewskiej

SOBOTA – 5 MAJA

  1. 18.00 – + Piotra Sokałę w 1 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Sokałów i Goździorów

NIEDZIELA –  6 MAJA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – Cecylię, Jerzego, Stanisława Przygockich i zmarłych z rodziny

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   31 marca – 8 kwietnia 2018 r.


SOBOTA –  31 MARCA

  1. 21.00 – LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ– za parafian

NIEDZIELA – 1 KWIETNIA – ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

  1. 9. 30 – Niegolewo

g.11.00 – + Tadeusza, Andrzeja, Teresę, Czesława Jeżewskich i zmarłych z rodziny Jeżewskich i Koniecznych

PONIEDZIAŁEK  – 2 KWIETNIA

  1. 8.00 – + Stanisławę Skorlińską – od koleżanek
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – o wieczną chwałę za + Mirosławę Piątek – od mamy, siostry Ewy z mężem z rodziną i siostry Moniki

WTOREK – 3 KWIETNIA

  1. 18.00 – + Andrzeja Janasa – od mieszkańców z ul. Łagiewskiej

ŚRODA – 4 KWIETNIA

  1. 18.00 – w 13 rocznicę śmierci Janiny Komorowskiej – od syna Sławka z rodziną

– + Danutę Kurek – od męża i córki Karoliny

– + Janinę Wojciechowską – od mieszkańców z ul. Kanałowej

– + Czesława Sapora – od siostrzenic Jadzi i Krysi z rodzinami

–   w rocznicę śmierci Jana

– + Władysławę Antkowiak – od syna Ryszarda z żoną

CZWARTEK – 5 KWIETNIA

  1. 12.15 –

PIĄTEK – 6 KWIETNIA

  1. 18.00 – rez. Szczęsna Agata

SOBOTA – 7 KWIETNIA

  1. 16.30 – 30 lecie ślubu Albina i Ewy z podziękowaniem za wspólnotę życia i łaski sakramentu małżeństwa z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
  2. 18.00 – w 2 rocznicę śmierci Pelagii, Kazimierza, Hannę, Wróblewskich i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA –  8 KWIETNIA

  1. 8.00 – w 1 urodziny Alicji z podziękowaniem za Jej życie z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w 90 urodziny Zofii Piotrowskiej z podziękowaniem za błogosławieństwo Boże dla Jubilatki i całej rodziny z prośbą o ufność Bogu w cierpliwym znoszeniu trudów wieku.

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   24-31 marca 2018 r.


SOBOTA –  24 MARCA

  1. 18.00 – + Jerzego Słabego w 25 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Słabych, Dzięciołów i Ratajów

NIEDZIELA – 25 MARCA

  1. 8.00 – za parafian

g.11.00 – w 18 urodziny Marcina z podziękowaniem za rodziców i rodzeństwo z prośbą o łaskę  dokonywania dobrych wyborów w życiu i o zdrowie dla całej rodziny

PONIEDZIAŁEK  – 26 MARCA

g.18.00 – + Stefana Małeckiego – od rodziny Górnych i Nowaków

WTOREK – 27 MARCA

  1. 18.00 – w intencji zmarłych z rocznych wymienianek

ŚRODA – 28 MARCA

  1. 18.00 – + Wiesława Wojciechowskiego – od rodziny Wojtkowiaków i Drążkowiaków

– + Stanisławę Skorlińską – od mieszkańców z ul. Robotniczej

– + Mirosławę Piątek – od Martyny, Jerzego Piątków z rodziną z Dobierzyna

– + Andrzeja Janasa – od wnuka Pawła z rodziną i wnuczki Patrycji z rodziną

– w 29 rocznicę śmierci Jana Brudzińskiego i zmarłych z rodziny Ciszyków, Borowiczów, Tylińskich, Pawła, Bronisławę, Lecha, Wawrzyna

– + Halinę Juskowiak – od sąsiadów

CZWARTEK – 29 MARCA

  1. 19. 00 – LITURGIA WIECZERZY PAŃSKIEJw intencji dzicei , które przyjęły I Komunię św. w ubiegłym roku

PIĄTEK – 30 MARCA

  1. 19.00 – LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

SOBOTA – 31 MARCA

  1. 21.00 – LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ– za parafian

NIEDZIELA –  1 KWIETNIA ZAMRTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

  1. 9.30 – Niegolewo
  2. 11.00 – + Tadeusza, Andrzeja, Teresę, Czeslawa Jeżewskich i zmarłych z rodziny Jeżewskich i Koniecznych

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   3-11 marca 2018 r.


 

SOBOTA –  3 MARCA

  1. 18.00 – + Stanisławę Skorlińską – od Joanny, Adama, Dawida z rodziną

NIEDZIELA – 4 MARCA

  1. 8.00 – za parafian

g.11.00 –  w 1 urodziny Poli o życie błogosławieństwem Bożym dla dziecka i całej rodziny

PONIEDZIAŁEK  – 5 MARCA

  1. 18.00 – + Stanisława, Mirosława, Tadeusza Skorlińskich, Mariannę, Stanisława, Tadeusza Rutkowskich, Jana, Grzegorza Czekałów, Leokadię, Ignacego, Leszka Koniecznych, Aleksandra Walkowiaka, Bogdana Królika – od rodziny Kiblerów

WTOREK – 6 MARCA

  1. 18.00 – + Zenona Komorowskiego w 2 rocznicę śmierci – od żony i córki

ŚRODA – 7 MARCA

  1. 18.00 – + Mirosławę Piątek – od Barbary i rodziny Króliczaków i Kempów

CZWARTEK – 8 MARCA

  1. 12.15 –

PIĄTEK – 9 MARCA

  1. 16.30 – + Stanisławę Skorlińską – od mieszkańców z ul. Robotniczej

SOBOTA – 10 MARCA

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 11 MARCA

  1. 8. 00 – w rocznicę śmierci Renaty Dzięcioł i zmarłych z rodziny
  2. 11.00 – w 45 rocznicę ślubu z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  24  lutego – 5 marca 2018 r.


SOBOTA –  24 LUTEGO

  1. 18.00 – + Mariana w 16 rocznicę śmierci, Tadeusza, Stanisława, Pelagię Kaczmarek, Józefę, Michała, Mirosława, Tadeusza, Stanisławę Skorlińskich, Genowefę Wasiela, Ewę, Mieczysława, Halinę Kasperczaków

NIEDZIELA – 25 LUTEGO

  1. 8.00 – + + Cecylię Rutkowską w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Rutkowskich i Mazurków

g.11.00 –  +Janusza Juskowiaka – od Michała Juskowiaka z rodziną

PONIEDZIAŁEK  – 26 LUTEGO

  1. 18.00 – + Andrzeja Janasa – od żony

WTOREK – 27 LUTEGO

  1. 18.00 – + Franciszka Dudę – od Beaty, Michała Juskowiaków z rodziną

ŚRODA – 28 LUTEGO

  1. 18.00 – + Janusza Juskowiaka – od rodzin Antkowiaków, Fizków i Goździorów

– + Teresę Kaczmarek – od firmy pogrzebowej Osiński

– + w 58 rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

– + Wiesława Wojciechowskiego – od firmy pogrzebowej Osiński

– + Ludwikę, Zenona, Ireneusza Gałęckich, Teresę, Bronisława Adamków i zmarłych z rodziny

– + Joannę, Szczepana Martyłów i zmarłych z rodziny i + Janinę, Bolesława Białkowskich i zmarłych z rodziny

– + Janusza Nowaka w 9 rocznicę śmierci Bronisławę Nowak i Lecha Nowaka

CZWARTEK – 1 MARCA

  1. 12.15 –

PIĄTEK – 2 MARCA

  1. 16.30 – +Mirosławę Piątek – od rodziny Niezabitowskich i Nyczkowskich

SOBOTA – 3 MARCA

  1. 18.00 – + Stanisławę Skorlińską – od Joanny, Adama, Dawida z rodziną

NIEDZIELA –  4 MARCA

  1. 8. 00 – za parafian
  2. 11.00 – w 1 urodziny Poli o życie błogosławieństwem Bożym dla dziecka i całej rodziny

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  18 – 25 lutego 2018 r.

 


 

SOBOTA –  17 LUTEGO

  1. 18.00 – w rocznicę śmierci Tadeusza Słabego i zmarłych z rodziny Dzięciołów i Ratajów

NIEDZIELA – 18 LUTEGO

  1. 8.00 – + + Mirosławę Piątek – od męża z dziećmi

g.11.00 –  +Janusza Juskowiaka – od Michała Juskowiaka z rodziną

CZWARTEK – 22 LUTEGO

  1. 8.00 –

PIĄTEK – 23 LUTEGO

  1. 18.00 – + w intencji zmarłych z rocznych wymienianek

SOBOTA – 24 LUTEGO

  1. 18.00 – + Mariannę w 16 rocznicę śmierci, Tadeusza, Stanisława, Pelagię Kaczmarek, Józefę, Michała, Mirosława, Tadeusza, Stanisławę Skorlińskich, Genowefę Wasiela, Ewę, Mieczysława, Halinę Kasperczaków

NIEDZIELA –  25 LUTEGO

  1. 8. 00 – + Cecylię Rutkowską w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Rutkowskich i Mazurków
  2. 11.00 – za parafian

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  10 – 18 lutego 2018 r.

 


 

 

SOBOTA –  10 LUTEGO

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 11 LUTEGO

  1. 8.00 – + Władysławę Skotarek i zmarłych z rodziny Skotarków i Tomczaków i Ratajczaków

g.11.00 – w 75 urodziny Edwarda i 70 urodziny Danieli z podziękowaniem Panu Bogu za dar życia i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny oraz za zmarłych rodziców

PONIEDZIAŁEK – 12 LUTEGO

  1. 18.00 – w 2 rocznicę śmierci Ireny, Mirosława Rup i zmarłych z rodziny

WTOREK – 13 LUTEGO

  1. 18.00 – w 1 rocznicę śmierci Teresy i Wacława Zdartów

ŚRODA  – 14 LUTEGO – ŚRODA POPIELCOWA

  1. 8.00 – + Elżbietę Babicz
  2. 19.00 – + Zbigniewa, Władysława Jarochów, Jana Juskowiaka, Alfreda Bresza i zmarłych z rodziny

– w 9 rocznicę śmierci Kazimierza, Pelagię, Hannę Wróblewskich

– + Stanisławę Skorlińską – od Janki z rodziną

– + Czesława Matyjasika – od Małgorzaty, Stefana Dudków z rodziną

– + Stanisława Rutkowskiego w 18 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Rutkowskich i Pustkowiaków

– + Mirosławę Piątek  od Oli i Ani

CZWARTEK – 15 LUTEGO

  1. 8.00 –

PIĄTEK – 16 LUTEGO

  1. 18.00 – + Stanisławę Skorlińską – od kuzyna Feliksa z żoną i rodziną Krzyżanków

SOBOTA – 17 LUTEGO

  1. 18.00 – w rocznicę śmierci Tadeusza Słabego i zmarłych z rodziny Dzięciołów i Ratajów

NIEDZIELA –  18 LUTEGO

  1. 8. 00 – + Mirosławę Piątek – od męża z dziećmi
  2. 11.00 – + Janusza Juskowiaka – od Michała Juskowiaka z rodziną

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  20 – 28 stycznia 2018 r.

 


 

SOBOTA –  20 STYCZNIA

  1. 18.00 – + Kazimierę, Szczepana, Marcina, Jadwigę Koniecznych, Marię Antoniego Szajstków, Kazimierę, Władysława, Jana Filipa, Janinę Lipieniów

NIEDZIELA – 21 STYCZNIA

  1. 8.00 – + Bolesławę, Ewarysta Puzickich, Kazimierza Klingsporna – od wnuczek

g.11.00 – + Ryszarda Juskowiaka w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

ŚRODA  -24 STYCZNIA

  1. 8.00 –

CZWARTEK – 25 STYCZNIA

  1. 8.00

PIĄTEK – 26 STYCZNIA

g.8.00 – w intencji zmarłych z wymienianek

SOBOTA – 27 STYCZNIA

  1. 18.00 – + Małgorzatę Piskorz – od siostry Elżbiety z córkami, Beaty, Anny, Pauliny chrześniaczki Magdaleny z rodziną

NIEDZIELA –  28 STYCZNIA

  1. 8. 00 – za parafian
  2. 11.00 _ + Mariana Białkowskiego – od córki Marzeny z mężem i wnukiem

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  13 – 21 stycznia 2018 r.

 


SOBOTA –  13 STYCZNIA

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 14 STYCZNIA

  1. 8.00 – + Franciszka Piaseckiego w 3 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

g.11.00 – + Mariannę w rocznicę śmierci Wojciecha Nowaków, Mariannę, Andrzeja Wojtkowiaków i zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK – 15 STYCZNIA – PIĄTEK  – 19 STYCZNIA

  1. 6.30 –

SOBOTA – 20 STYCZNIA

  1. 18.00 – + Kazimierę, Szczepana, Marcina, Jadwigę Koniecznych, Marię Antoniego Szajstków, Kazimierę, Władysława, Jana Filipa, Janinę Lipieniów

NIEDZIELA –  21 STYCZNIA

  1. 8. 00 – + Bolesławę, Ewarysta Puzickich, Kazimierza Klingsporna – od wnuczek

g.11.00 – + Ryszarda w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 6  stycznia 2018 r. – 14 stycznia 2018 r.

 


SOBOTA –  6 STYCZNIA

  1. 18.00 –

NIEDZIELA – 7 STYCZNIA

  1. 8.00 – za parafian

g.11.00 – w intencji mieszkańców Łagiew o Boże błogosławieństwo

PONIEDZIAŁEK – 8 STYCZNIA – PIĄTEK  – 12 STYCZNIA

  1. 6.30 –

SOBOTA – 13 STYCZNIA

16.30 –  W 25  rocznicę małżeństwa Justyny i Piotra z podziękowaniem za łaski sakramentu małżeństwa z prośbą o  życie otwarte na Boże łaski dla jubilatów i całej rodziny

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA –  14 STYCZNIA

  1. 8. 00 – + Franciszka Piaseckiego w 3 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

g.11.00 – + Mariannę w rocznicę śmierci Wojciecha Nowaków, Mariannę, Andrzeja Wojtkowiaków i zmarłych z rodziny

 


 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 30  grudnia 2017 r. – 6 stycznia 2018 r.

 


 

SOBOTA –  30 GRUDNIA

  1. 18.00 – + Stanisławę Kucharską – od Beaty i Michała Juskowiaków z rodziną

NIEDZIELA – 31 GRUDNIA

  1. 8.00 – + Violettę Janiszewską – od rodziców

g.11.00 – za parafian

g.17.00 – intencja dziękczynna za rok 2017

PONIEDZIAŁEK –  1 STYCZNIA

g.11.00 – + Wiesława Wojciechowskiego – od mamy i brata Hilarego z żoną i dziećmi

g.16.00 – + Bernarda Garczarka i zmarłych rodziny Garczarków, Laufrów i Szałków, Niemytów, Pustkowiaków i Wachowiaków i Piotra Sokałę

WTOREK – 2 STYCZNIA

  1. 6.30 – nie będzie mszy św.

ŚRODA – 3 STYCZNIA

g.6.30 –

CZWARTEK – 4 STYCZNIA

  1. 6.30

PIĄTEK – 5 STYCZNIA

g.17.00 –  + Stanisławę Skorlińską – od mieszkańców z ulicy Robotniczej

SOBOTA – 6 STYCZNIA

8.00 – + Teresę Kaczmarek – od siostry Elżbiety z rodziną

11.00 –  za parafian

  1. 18.00 – + Stanisławę Kucharską – od Beaty i Michała Juskowiaków z rodziną

NIEDZIELA –  7 STYCZNIA

  1. 8. 00 – za parafian

g.11.00 – w intencji mieszkańców Łagiew o Boże błogosławieństwo