Intencje


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

20 – 28 PAŹDZIERNIKA  2018 r.


 

SOBOTA –   20 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Jana Golczaka, Jadwigę, Marię, Józefa, Edmunda Nowaków, Joannę, Józefa Polusów, Pelagię, Kazimierza Wróblewskich, Zofię Wita

NIEDZIELA –  21 PAŹDZIERNIKA

  1. 8.00 – + Krystynę Rybicką – od syna Krzysztofa z rodziną
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 – + Cecylię, Jerzego, Stanisława Przygodzkich i zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK – 22 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Zenona Kokota – od rodziny Niezabitowskich

WTOREK –23 PAŹDZIERNIA

  1. 18.00 – + Piotra Nowickiego w rocznicę śmierci

ŚRODA – 24 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Krystynę Rybicką – od mieszkańców ul Robotniczej

– + Andrzeja Bręka – od córki z mężem i synem

–  w rocznicę śmierci Lecha Martyły i zmarłych z rodziny Martyłow i Stoińskich

– w 21 rocznicę śmierci Adama Majszaka

– + Wiktorię Tomaszewską – od syna Jana z żoną Janiną

– w rocznicę śmierci Franciszka Owczarzaka

CZWARTEK – 25 PAŹDIERNIKA

  1. 7.30 – za parafian

PIĄTEK – 26 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – msza św. w intencji zmarłych z rocznych wymienianek

SOBOTA –  27 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Juliana, Józefa Dzięciołow w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Dzięciołów, Słabych i Ratajów

NIEDZIELA – 28 PAŹDZIERNIKA

  1. 8.00 – + Pelagię, Tadeusza, Tadeusza, Henryka Bocianów, Marię, Władysława Szulców, Małgorzatę Piskorz, Tadeusza Piglę, Tadeusza Słabego i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 – w 1 rocznicę śmierci Teresy Kaczmarek i zmarłych z rodziny Kaczmarków, Nowaków, Eugeniusza Borowicza

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

    29 WRZEŚNIA – 7 PAŹDZIERNIKA  2018 r.


 

SOBOTA –  29 WRZEŚNIA

g.18.00 – + Tadeusza w 5 rocznicę śmierci, Stanisławę, Mirosława, Józefę, Michała Skorlińskich

NIEDZIELA –  30 WRZEŚNIA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 –  +Jana Wójcika – od siostrzenicy Aldony z rodziną

PONIEDZIAŁEK – 1 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Zenona Kokota – od  syna Konrada z żoną i dziećmi

WTOREK –2 PAŹDZIERNIA

  1. 18.00 – rez Patalas

ŚRODA – 3 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Zenona Gorzaniaka – od rodziny Dudów i Korczyńskich

– + Krystynę Rybicką – od VI Róży Matek Różańcowych

– `= Andrzeja Bręka – od syna Daniela z rodziną

– + Jana Kużdżała w 3 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Walkowiaków, Słabych i Saporów

CZWARTEK – 4 PAŹDIERNIKA

  1. 7.30 –

PIĄTEK – 5 PAŹDZIERNIKA 

  1. 18.00 – + Krystynę Rybicką – od koleżanki Janki Kaczmarek z rodziną

SOBOTA –  6 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Bronisławę Patalas – od córki Małgosi, Wieńczysława i dzieci

NIEDZIELA – 7 PAŹDZIERNIKA

  1. 8.00 – + Zenona Kokota – od córki Ani z mężem i synami
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 – za parafian

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

    22 – 30 WRZEŚNIA   2018 r.


 

SOBOTA –  22 WRZEŚNIA

g.18.00 – + Joanny, Feliksa, Jurka, Zenona Wojciechowskich – od syna i brata Zdzisława z żoną

NIEDZIELA –  23 WRZEŚNIA

  1. 8.00 – + Stanisława Kocika, Marię Walkowiak i zmarłych z rodziny Kocików i Pestków
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 –  w 1 urodziny Wiktora z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata

PONIEDZIAŁEK – 24 WZREŚNIA

g.18.00 – + Zenona Kokota – od żony

WTOREK –25 WRZEŚNIA

  1. 18.00 – + Stefana Mamzera

ŚRODA – 26 WZREŚNIA

g.18.00 – + Krystynę Rybicką – od rodziny Goździorów i Ratajczaków

– w rocznicę śmierci Joanny, Andrzeja, Stanisławę, Floriana Piotrowskich, Gabrielę, Feliksa Szymaszyków i zmarłych z rodziny

– + Zenona Kokota – od rodziny Kańdułów

– + Andrzeja Bręka – od żony

CZWARTEK – 27 WRZEŚNIA

  1. 7.30 –

PIĄTEK – 28 WRZEŚNIA 

  1. 18.00 – w intencji zmarłych z rocznych wymienianek

SOBOTA – 29 WRZEŚNIA

g.18.00 – + Tadeusza w 5 rocznicę śmierci, Stanisławę, Mirosława, Józefę, Michała Skorlińskich

NIEDZIELA – 30 WRZEŚNIA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 – + Jana Wójcika – od siostrzenicy Aldony z rodziną

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

    1 WRZEŚNIA – 9 WRZEŚNIA  2018 r.


 

SOBOTA –  1 WRZEŚNIA

g.18.00 –  + Stefana Małeckiego – od Marysi, Jarka, Agnieszki z rodziną

NIEDZIELA – 2 WRZEŚNIA

  1. 8.00 – + Krystynę Rybicką – od męża Bronisława
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w intencji mieszkańców Łagiew

PONIEDZIAŁEK – 3 WZREŚNIA

g.18.00 – z podziękowaniem za życie Bronisławy Patalas i z prośbą o pełnię życia wiecznego

WTOREK – 4 WRZEŚNIA

  1. 18.00 – +Danutę Kurek – od grona pedagogicznego, pracowników, rodziców, uczniów i dzieci Zespołu Szkolnego-Przedszkolnego w Wojnowicach

ŚRODA – 5 WZREŚNIA

g.18.00 –  + Henryka Laufra – od cioci Maryli z rodziną

– + Krystynę Rybicką od koleżanek Halinki i Wandy

– + Zenona \Kokota – od chrześniaczki Joanny z mężem, od Marzeny z rodziną

– +Bronisława Kuika – od rodziny Dudów

– + Władysławę Antkowiak – od rodziny Dudów

– + Jana Wójcika – od Anity Pawła Kałków

– + Jana Wójcika – od Edyty

– + Mariana Nowaka – od Zakładu Pogrzebowego „Osiński”

– + Bronisławę Patalas – od III Róży Matek Różańcowych

CZWARTEK – 6 WRZEŚNIA

  1. 8.00 –

PIĄTEK – 7 WRZEŚNIA 

  1. 18.00 – + Władysława Chwirota w rocznicę śmierci, Jadwigę, Stanisława Chwirotów, Magdalenę, Jana Mortków, Zofię, Stanisława Kąkolów, Mariana Lemańskiego i zmarłych z rodzin

SOBOTA – 8 WRZEŚNIA

g.18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 9 WRZEŚNIA

  1. 8.00 – w 1 rocznicę śmierci Wioletty Janiszewskiej, Jana Wójcika w 13 rocznicę śmierci, Pelagię, Leona, Stanisława, Bronisława Nawrotów i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo

g.11.00 – + Teresę Kowalewską od koleżanek i kolegów z firmy Lina-Medical

  1. 14.00 – msza św. z okazji 40-lecia Szkoły Podstawowej w Wojnowicach z poświeceniem sztandaru szkoły

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   21 – 29 lipca  2018 r


SOBOTA –  21 LIPCA

  1. 18.00 – + Władysławę w 30 rocznicę śmierci, Bożenę, Jana, Bogdana, Krzysztofa, Jana, Zdzisława Martyłów, Radosława Gorzaniaka, Henryka Dudę, Irenę, Józefa Kozaków i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 22 LIPCA

  1. 8.00 – Bolesławę w 1 rocznicę śmierci, Ewarysta, Katarzynę, Wojciecha Puzickich i zmarłych z rodziny Puzickich i Wosiów
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – za parafian

PIĄTEK – 27 LIPCA

  1. 18.00 – msza św. w intencji zmarłych z rocznych wymienianek

SOBOTA – 28 LIPCA

g.16.30 – w 80 urodziny Anny z podziękowaniem za dar życia w wierze i miłości do Boga i bliźnich, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

g.18.00 –  + Mirosławę Piątek – od wujka Stanisława

NIEDZIELA –  29 LIPCA

  1. 8.00 – w 9 rocznicę śmierci Marka Zgrajka i zmarłych z rodziny Zgrajków, Leona Kaczmarka i zmarłych z rodziny Roszkowskich
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – za parafian

 

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   14 – 22 lipca  2018 r


SOBOTA –  14 LIPCA

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 15 LIPCA

  1. 8.00 – w 75 urodziny Janiny z podziękowaniem za łaskę wiary i jej dojrzewanie z prośbą o zdrowie dla Jubilatki i rodziny i gotowość życia według woli Bożej i za śp. rodziców
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Henryka Dudę o wieczne szczęście w niebie i zmarłych z rodziny Dudów i Martyłów

PONIEDZIAŁEK  – 16 LIPCA

  1. 18.00 – + Helenę Hegenbarth – od córki z rodziną

WTOREK –  17 LIPCA

  1. 18.00 – + Bronisławę Patalas – od rodziny Gawronów i Stachowiaków z ul. Łagiewskiej

ŚRODA – 18 LIPCA

  1. 18.00 – + Danutę Kurek – od chrześniaka Marka z dziećmi

– +Władysławę Antkowiak – od szwagierki Janki, chrześniaczki Elżbiety z rodziną i rodzin Rozumków i Breszów

– +w 5 rocznicę śmierci Czesława, Eugeniusza, Annę, Floriana, Marię Kosickich, Mieczysława Kroguleckiego

– + Halinę Juskowiak – od rodziny Antkowiaków, Goździorów, Fizków

– + Jan Wójcika – od wnuka Mateusza z Joanną

– + Tadeusza, Franciszkę, Antoniego, Pelagię, Leokadię, Kazimierza, Marcina Kaczmarków i Barbarę Tutak

CZWARTEK – 19 LIPCA

  1. 8.00

PIĄTEK – 20 LIPCA

  1. 18.00 – + Ludomirę Sternal

SOBOTA – 21 LIPCA

  1. 18.00 – + Władysławę w 30 rocznicę śmierci, Bożenę, Jana, Bogdana, Krzysztofa, Jana, Zdzisława Martyłów, Radosława Gorzaniaka, Henryka Dudę, Irenę, Józefa Kozaków i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA –  22 LIPCA

  1. 8.00 – + Bolesławę w 1 rocznicę śmierci, Ewarysta, Katarzynę, Wojciecha Puzickich i zmarłych z rodziny Puzickich i Wosiów
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – za parafian

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   30 czerwca – 8 lipca  2018 r


SOBOTA –  30 CZERWCA

g.16. 30 –  w 18 urodziny Pauliny z podziękowaniem za dar życia i z prośbą o trwanie w wierze nadziei i miłości i i o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny

  1. 18.00 – + Marię, Franciszka Kollerów i zmarłych z rodziny Kollerów i Solakiewiczów

NIEDZIELA – 1 LIPCA

  1. 8.00 – + Halinę Juskowiak – od rodziny Krzyszkowiaków
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 12.00 – w 1 urodziny Bruna o wzrastanie w łasce i mądrości i o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla dziecka i całej rodziny

PONIEDZIAŁEK  – 2 LIPCA

  1. 18.00 – + Władysławę Antkowiak – od rodziny Rybickich i Siedlarzów

WTOREK –  3 LIPCA

  1. 18.00 – + Irenę Koprucką – od syna Romana z żoną

ŚRODA – 4 LIPCA

  1. 18.00 – + Danutę Kurek – od Ryszarda z rodziną

– + Władysławę Antkowiak – od Heleny Antkowiak, Aldony i Adama Fizków

– + Władysława, Antoniego, Józefa Michalskich, Agnieszkę, Jakuba Gałęckich, Anielę, Czesława Kornoszów

– + Mirosławę Piątek – od Aliny, Czesława Stefaniaków, Justyny, Dariusza Bartkowiaków z synami

– + Seweryna Wolnego – od rodziny Piotrowskich z Łagiewskiej

– + Wandę w rocznicę śmierci, Stefana Piątkowiaków i zmarłych z rodziny Klingspornów

– + Jana Wójcika – od rodziny Owczarzaków i Bartkowiaków

– + Bronisławę Patalas – od rodziny Lisoniów

– + Elżbie†ę Sobkowoak – od Marii z dziećmi

CZWARTEK – 5 LIPCA

  1. 8.00 – + ks. Stanisława Witka

PIĄTEK – 6 LIPCA

  1. 18.00 – + Halinę Juskowiak – od mieszkańców z ulicy Dwrocowej

SOBOTA – 7 LIPCA

  1. 18.00 – + Bogumiła w rocznicę śmierci, Zofię Nykiel, Wiktora, Grzegorza Otrząsków, Marię Hałas, Marię Marciniak, Fraciszkę, Franciszka, Józefa, Franciszka Piaseckich, Helenę, Kazimierza Dominiaków, Pelagię, Tadeusza, Henryka, Tadeusza Bocianów, Tadeusza Piglę

NIEDZIELA –  9 LIPCA

  1. 8.00 – + Tadeusza w 6 rocznicę śmierci, Pelagię, Tadeusza, Henryka Bocianów, Marię, Władysława Szulców, Małgorzatę Piskorz, Tadeusza Piglę, Tadeusza Słabego i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 12.00 – w 70 urodziny Teresy i urodziny wnuczki Oliwii z podziękowaniem za Boże prowadzenie, z prośbą o zdrowie i wzrastanie w Bożej łasce

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   9- 17 czerwca 2018 r


SOBOTA –  9 CZERWCA

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 10 CZERWCA

  1. 8.00 – + Stanisława, Franciszkę Rogalów i zmarłych z rodziny Rogalów, Władysława, Zofię Marcinkowskich i zmarłych z rodziny Marcinkowskich, Bożenę, Władysława Barnasiów
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Helenę Hegenbarth – od córki z rodziną

PONIEDZIAŁEK  – 11 CZERWCA

  1. 18.00 – + Mirosławę Piątek – od rodziny Czyżów z Puszczykowa

WTOREK –  12 CZERWCA

  1. 18.00 – w 4 rocznicę śmierci Janiny Dybionka – intencja od męża córki i syna z rodzinami

ŚRODA – 13 CZERWCA

  1. 18.00 – + Andrzeja w 73 rocznicę śmierci Heleny w 7 rocznicę śmierci, Marię Owczarzak, Tomasza Pakułę

– + Władysławę Antkowiak – od VII Róży Matek Różańcowych

– + Stanisławę Skorlińską – od IV Róży Matek Różańcowych

– w rocznicę śmierci Andrzeja, Stanisławy, Floriana, Joannę Piotrowskich, Gabrielę, Feliksa Szymaszyków i zmarłych z rodzin

– + Andrzeja Janasa – od Violetty i Adama Michalaków z dziećmi

– + Janinę Wojciechowską – od siostry z mężem i rodziny Drążkowiaków

– + Halinę Juskowiak – od bratanic Ani, Magdy i bratanka Marka

– + Bronisławę Patalas – od III Róży Matek Różańcowych

– + Katarzynę, Jana Solakiewiczów, Władysława Mądroszyka, Reginę Kaczmarek i zmarłych z rodzin

– + Danutę Kurek – od mieszkańców z ulicy Dworcowej

– + Leona, Marię w rocznicę śmierci, Antoniego Oleszaków, Stefanię, Teofila, Leokadię, Ryszarda, Wandę, Dionizego Misiornych i zmarłych z rodziny

– + Jana Wójcika – od rodziny Pakułów

CZWARTEK – 14 CZERWCA

  1. 10.00

PIĄTEK – 15 CZERWCA

  1. 18.00 – + Seweryna Wolnego – od mieszkańców z ulicy Wodnej

SOBOTA – 16 CZERWCA

g.10. 00 – msza św . dla chorych i starszych z sakramentem namaszczenia

  1. 18.00 – + Franciszka Rutkowskiego i zmarłych z rodziny Rutkowskich i Mazurków

NIEDZIELA –  17 CZERWCA

  1. 8.00 – + Pawła Pakułę, Pelagię, Stanisława, Tadeusza Błaszyków
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 12.00 – suma odpustowa – za parafian

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   2- 10 czerwca 2018 r.


 

SOBOTA –  2 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji mieszkańców ulicy Wodnej i Robotniczej

NIEDZIELA – 3 CZERWCA

  1. 8.00 – Wiktora, Grzegorza Otrząsków, Zofię, Bogumiła Nyklów, Marię Hałas, Marię Marciniak, Franciszkę, Franciszka, Józefa, Franciszka Piaseckich, Helenę, Kazimierza Dominiaków, Pelagię, Tadeusza, Henryka, Tadeusza Bociana, Tadeusza Piglę
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w intencji mieszkańców Ogrodowej i Dobieżyńskiej

PONIEDZIAŁEK  – 4 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji mieszkańców ulicy Łagiewskiej

WTOREK –  5 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji mieszkańców ulicy Słonecznej i Dworcowej

ŚRODA – 6 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji mieszkańców ulicy Kanałowej

CZWARTEK – 7 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji mieszkańców Niegolewa

PIĄTEK – 8 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji mieszkańców Łagiew

SOBOTA – 9 CZERWCA

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA –  10 CZERWCA

  1. 8.00 – + Stanisława, Franciszkę Rogalów i zmarłych z rodziny Rogalów, Władysława, Zofię Marcinkowskich i zmarłych z rodziny Marcinkowskich, Bożenę, Władysława Barnasiów
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – + Helenę Hegenbarth – od córki z rodziną

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   26  maja – 3 czerwca 2018 r.


SOBOTA –  26 MAJA

  1. 18.00 – + Stanisławę Śliwińską w 36 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Dudów i Martyłów

NIEDZIELA – 27 MAJA

  1. 8.00 – w 1 rocznicę śmierci Teresy Adamek, Bronisława Adamka i zmarłych z rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w intencji dzieci przystępujących do I Komunii św.

PONIEDZIAŁEK  – 28 MAJA

  1. 18.00 – + Waleriana Pawlaka w 9 rocznicę śmierci, Jasia Pawlaka, Stanisława, Apolonię, Henryka, Stefana Rostów, Leszka Grelkę o wieczną radość w niebie

WTOREK –  29 MAJA

  1. 18.00 – + Mirosławę Piątek – od Jadzi z Józiem i rodziną

ŚRODA – 30 MAJA

  1. 18.00 – + Janinę Wojciechowską – od rodziny Rutkowskich

– + Danutę Kurek – od szwagra Tadeusza z żona i dziećmi

– + Bronisławę Patalas – od mieszkańców  z ulicy Łagiewskiej

– + Reginę Kaczmarek w rocznicę śmierci

– + Bożenę Nowicką – od rodzin Wróblewskich, Piotrowskich, Mortków i Dudów, Piaskowskich

– + Mirosława, Irenę Rup i zmarłych z rodziny

– + Andrzeja Janasa od Zakładu Pogrzebowego „Osiński”

– + Władysławę Antkowiak – od Zakładu Pogrzebowego „Osiński”

– + Jana Wójcika – od mieszkańców z ul. Robotniczej

CZWARTEK – 31 MAJA UROCZYSRTOŚĆ CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

  1. 8.00 – + Stefana Małeckiego – od wnuka Tomasza z rodziną
  2. 11.00 – za parafian

PIĄTEK – 1 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji mieszkańców ulicy Poznańskiej

SOBOTA – 2 CZERWCA

  1. 18.00 – w intencji mieszkańców ulicy Wodnej i Robotniczej

NIEDZIELA –  3 CZERWCA

  1. 8.00 – + Wiktorię, Grzegorza Otrząsków, Zofię, Bogumiła Nyklów, Marię Hałas, Marię Marciniak, Franciszkę, Franciszka, Józefa, Franciszka Piaseckich, Helenę, Kazimierza Dominiaków, Pelagię, Tadeusza, Henryka, Tadeusza Bociana, Tadeusza Piglę
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w intencji mieszkańców Ogrodowej i Dobieżyńskiej

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   28 kwietnia – 6 maja 2018 r.


SOBOTA –  28 KWIETNIA

  1. 18.00 – w 50 urodziny z podziękowaniem za błogosławieństwo Boże, z prośbą o zdrowie i o pokój ducha – intencja od dzieci

NIEDZIELA – 29 KWIETNIA

  1. 8.00 – + Teresę Kowalewską – od córki Darii z rodziną
  2. 11.00 – w 25 rocznicę śmierci Stanisława Fręśko, Jadwigę, Fręśko, Franciszkę Połkę, Franciszkę, Czesława Grześkowiaków i zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK  – 30 KWIETNIA

  1. 18.00 – + Seweryna Wolnego – od mieszkańców z ul. Wodnej

WTOREK –  1 MAJA

  1. 18.00 – w 19 rocznicę śmierci Eugeniusza Kostaniaka, Jadwigę, Stanisławę, Józefa, Jana Kostaniaków, Agnieszkę, Jakuba, Czesława, Bogdana, Macieja, Józefa, Stanisława, Zenona, Ludwikę, Tomasza, Ireneusza Gałęckich

– + Franciszka, Wiktorię Dudków i zmarłych z rodziny Dudków, Rutkowskich, Matyjasików

ŚRODA – 2 MAJA

  1. 18.00 – + Halinę Juskowiak – od chrześniaczki Natalii z rodziną

– + Władysława Antkowiaka – od córki Lucyny z mężem

– + Bożenę Nowicką – – od Haliny z dziećmi i wnukami

CZWARTEK – 3 MAJA

  1. 8.00 – +Władysława Skotarka i zmarłych z rodziny Skotarków, Kaleszyców i Kapustów
  2. 11.00 – z podziękowaniem za służbę OSP z Łagiew i Wojnowic i z prośbą o bezpieczeństwo podczas wykonywanych akcji i za zmarłych strażaków
  3. 16.00 – msza św. ślubna

PIĄTEK – 4 MAJA

  1. 18.00 – + Mirosławę Piątek – od rodziny Gawronów i Stachowiaków z ul. Łagiewskiej

SOBOTA – 5 MAJA

  1. 18.00 – + Piotra Sokałę w 1 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Sokałów i Goździorów

NIEDZIELA –  6 MAJA

  1. 8.00 – za parafian
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – Cecylię, Jerzego, Stanisława Przygockich i zmarłych z rodziny

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   31 marca – 8 kwietnia 2018 r.


SOBOTA –  31 MARCA

  1. 21.00 – LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ– za parafian

NIEDZIELA – 1 KWIETNIA – ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

  1. 9. 30 – Niegolewo

g.11.00 – + Tadeusza, Andrzeja, Teresę, Czesława Jeżewskich i zmarłych z rodziny Jeżewskich i Koniecznych

PONIEDZIAŁEK  – 2 KWIETNIA

  1. 8.00 – + Stanisławę Skorlińską – od koleżanek
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – o wieczną chwałę za + Mirosławę Piątek – od mamy, siostry Ewy z mężem z rodziną i siostry Moniki

WTOREK – 3 KWIETNIA

  1. 18.00 – + Andrzeja Janasa – od mieszkańców z ul. Łagiewskiej

ŚRODA – 4 KWIETNIA

  1. 18.00 – w 13 rocznicę śmierci Janiny Komorowskiej – od syna Sławka z rodziną

– + Danutę Kurek – od męża i córki Karoliny

– + Janinę Wojciechowską – od mieszkańców z ul. Kanałowej

– + Czesława Sapora – od siostrzenic Jadzi i Krysi z rodzinami

–   w rocznicę śmierci Jana

– + Władysławę Antkowiak – od syna Ryszarda z żoną

CZWARTEK – 5 KWIETNIA

  1. 12.15 –

PIĄTEK – 6 KWIETNIA

  1. 18.00 – rez. Szczęsna Agata

SOBOTA – 7 KWIETNIA

  1. 16.30 – 30 lecie ślubu Albina i Ewy z podziękowaniem za wspólnotę życia i łaski sakramentu małżeństwa z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
  2. 18.00 – w 2 rocznicę śmierci Pelagii, Kazimierza, Hannę, Wróblewskich i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA –  8 KWIETNIA

  1. 8.00 – w 1 urodziny Alicji z podziękowaniem za Jej życie z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
  2. 9.30 – Niegolewo
  3. 11.00 – w 90 urodziny Zofii Piotrowskiej z podziękowaniem za błogosławieństwo Boże dla Jubilatki i całej rodziny z prośbą o ufność Bogu w cierpliwym znoszeniu trudów wieku.

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   24-31 marca 2018 r.


SOBOTA –  24 MARCA

  1. 18.00 – + Jerzego Słabego w 25 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Słabych, Dzięciołów i Ratajów

NIEDZIELA – 25 MARCA

  1. 8.00 – za parafian

g.11.00 – w 18 urodziny Marcina z podziękowaniem za rodziców i rodzeństwo z prośbą o łaskę  dokonywania dobrych wyborów w życiu i o zdrowie dla całej rodziny

PONIEDZIAŁEK  – 26 MARCA

g.18.00 – + Stefana Małeckiego – od rodziny Górnych i Nowaków

WTOREK – 27 MARCA

  1. 18.00 – w intencji zmarłych z rocznych wymienianek

ŚRODA – 28 MARCA

  1. 18.00 – + Wiesława Wojciechowskiego – od rodziny Wojtkowiaków i Drążkowiaków

– + Stanisławę Skorlińską – od mieszkańców z ul. Robotniczej

– + Mirosławę Piątek – od Martyny, Jerzego Piątków z rodziną z Dobierzyna

– + Andrzeja Janasa – od wnuka Pawła z rodziną i wnuczki Patrycji z rodziną

– w 29 rocznicę śmierci Jana Brudzińskiego i zmarłych z rodziny Ciszyków, Borowiczów, Tylińskich, Pawła, Bronisławę, Lecha, Wawrzyna

– + Halinę Juskowiak – od sąsiadów

CZWARTEK – 29 MARCA

  1. 19. 00 – LITURGIA WIECZERZY PAŃSKIEJw intencji dzicei , które przyjęły I Komunię św. w ubiegłym roku

PIĄTEK – 30 MARCA

  1. 19.00 – LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

SOBOTA – 31 MARCA

  1. 21.00 – LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ– za parafian

NIEDZIELA –  1 KWIETNIA ZAMRTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

  1. 9.30 – Niegolewo
  2. 11.00 – + Tadeusza, Andrzeja, Teresę, Czeslawa Jeżewskich i zmarłych z rodziny Jeżewskich i Koniecznych

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   3-11 marca 2018 r.


 

SOBOTA –  3 MARCA

  1. 18.00 – + Stanisławę Skorlińską – od Joanny, Adama, Dawida z rodziną

NIEDZIELA – 4 MARCA

  1. 8.00 – za parafian

g.11.00 –  w 1 urodziny Poli o życie błogosławieństwem Bożym dla dziecka i całej rodziny

PONIEDZIAŁEK  – 5 MARCA

  1. 18.00 – + Stanisława, Mirosława, Tadeusza Skorlińskich, Mariannę, Stanisława, Tadeusza Rutkowskich, Jana, Grzegorza Czekałów, Leokadię, Ignacego, Leszka Koniecznych, Aleksandra Walkowiaka, Bogdana Królika – od rodziny Kiblerów

WTOREK – 6 MARCA

  1. 18.00 – + Zenona Komorowskiego w 2 rocznicę śmierci – od żony i córki

ŚRODA – 7 MARCA

  1. 18.00 – + Mirosławę Piątek – od Barbary i rodziny Króliczaków i Kempów

CZWARTEK – 8 MARCA

  1. 12.15 –

PIĄTEK – 9 MARCA

  1. 16.30 – + Stanisławę Skorlińską – od mieszkańców z ul. Robotniczej

SOBOTA – 10 MARCA

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 11 MARCA

  1. 8. 00 – w rocznicę śmierci Renaty Dzięcioł i zmarłych z rodziny
  2. 11.00 – w 45 rocznicę ślubu z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  24  lutego – 5 marca 2018 r.


SOBOTA –  24 LUTEGO

  1. 18.00 – + Mariana w 16 rocznicę śmierci, Tadeusza, Stanisława, Pelagię Kaczmarek, Józefę, Michała, Mirosława, Tadeusza, Stanisławę Skorlińskich, Genowefę Wasiela, Ewę, Mieczysława, Halinę Kasperczaków

NIEDZIELA – 25 LUTEGO

  1. 8.00 – + + Cecylię Rutkowską w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Rutkowskich i Mazurków

g.11.00 –  +Janusza Juskowiaka – od Michała Juskowiaka z rodziną

PONIEDZIAŁEK  – 26 LUTEGO

  1. 18.00 – + Andrzeja Janasa – od żony

WTOREK – 27 LUTEGO

  1. 18.00 – + Franciszka Dudę – od Beaty, Michała Juskowiaków z rodziną

ŚRODA – 28 LUTEGO

  1. 18.00 – + Janusza Juskowiaka – od rodzin Antkowiaków, Fizków i Goździorów

– + Teresę Kaczmarek – od firmy pogrzebowej Osiński

– + w 58 rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

– + Wiesława Wojciechowskiego – od firmy pogrzebowej Osiński

– + Ludwikę, Zenona, Ireneusza Gałęckich, Teresę, Bronisława Adamków i zmarłych z rodziny

– + Joannę, Szczepana Martyłów i zmarłych z rodziny i + Janinę, Bolesława Białkowskich i zmarłych z rodziny

– + Janusza Nowaka w 9 rocznicę śmierci Bronisławę Nowak i Lecha Nowaka

CZWARTEK – 1 MARCA

  1. 12.15 –

PIĄTEK – 2 MARCA

  1. 16.30 – +Mirosławę Piątek – od rodziny Niezabitowskich i Nyczkowskich

SOBOTA – 3 MARCA

  1. 18.00 – + Stanisławę Skorlińską – od Joanny, Adama, Dawida z rodziną

NIEDZIELA –  4 MARCA

  1. 8. 00 – za parafian
  2. 11.00 – w 1 urodziny Poli o życie błogosławieństwem Bożym dla dziecka i całej rodziny

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  18 – 25 lutego 2018 r.

 


 

SOBOTA –  17 LUTEGO

  1. 18.00 – w rocznicę śmierci Tadeusza Słabego i zmarłych z rodziny Dzięciołów i Ratajów

NIEDZIELA – 18 LUTEGO

  1. 8.00 – + + Mirosławę Piątek – od męża z dziećmi

g.11.00 –  +Janusza Juskowiaka – od Michała Juskowiaka z rodziną

CZWARTEK – 22 LUTEGO

  1. 8.00 –

PIĄTEK – 23 LUTEGO

  1. 18.00 – + w intencji zmarłych z rocznych wymienianek

SOBOTA – 24 LUTEGO

  1. 18.00 – + Mariannę w 16 rocznicę śmierci, Tadeusza, Stanisława, Pelagię Kaczmarek, Józefę, Michała, Mirosława, Tadeusza, Stanisławę Skorlińskich, Genowefę Wasiela, Ewę, Mieczysława, Halinę Kasperczaków

NIEDZIELA –  25 LUTEGO

  1. 8. 00 – + Cecylię Rutkowską w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Rutkowskich i Mazurków
  2. 11.00 – za parafian

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  10 – 18 lutego 2018 r.

 


 

 

SOBOTA –  10 LUTEGO

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 11 LUTEGO

  1. 8.00 – + Władysławę Skotarek i zmarłych z rodziny Skotarków i Tomczaków i Ratajczaków

g.11.00 – w 75 urodziny Edwarda i 70 urodziny Danieli z podziękowaniem Panu Bogu za dar życia i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny oraz za zmarłych rodziców

PONIEDZIAŁEK – 12 LUTEGO

  1. 18.00 – w 2 rocznicę śmierci Ireny, Mirosława Rup i zmarłych z rodziny

WTOREK – 13 LUTEGO

  1. 18.00 – w 1 rocznicę śmierci Teresy i Wacława Zdartów

ŚRODA  – 14 LUTEGO – ŚRODA POPIELCOWA

  1. 8.00 – + Elżbietę Babicz
  2. 19.00 – + Zbigniewa, Władysława Jarochów, Jana Juskowiaka, Alfreda Bresza i zmarłych z rodziny

– w 9 rocznicę śmierci Kazimierza, Pelagię, Hannę Wróblewskich

– + Stanisławę Skorlińską – od Janki z rodziną

– + Czesława Matyjasika – od Małgorzaty, Stefana Dudków z rodziną

– + Stanisława Rutkowskiego w 18 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Rutkowskich i Pustkowiaków

– + Mirosławę Piątek  od Oli i Ani

CZWARTEK – 15 LUTEGO

  1. 8.00 –

PIĄTEK – 16 LUTEGO

  1. 18.00 – + Stanisławę Skorlińską – od kuzyna Feliksa z żoną i rodziną Krzyżanków

SOBOTA – 17 LUTEGO

  1. 18.00 – w rocznicę śmierci Tadeusza Słabego i zmarłych z rodziny Dzięciołów i Ratajów

NIEDZIELA –  18 LUTEGO

  1. 8. 00 – + Mirosławę Piątek – od męża z dziećmi
  2. 11.00 – + Janusza Juskowiaka – od Michała Juskowiaka z rodziną

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  20 – 28 stycznia 2018 r.

 


 

SOBOTA –  20 STYCZNIA

  1. 18.00 – + Kazimierę, Szczepana, Marcina, Jadwigę Koniecznych, Marię Antoniego Szajstków, Kazimierę, Władysława, Jana Filipa, Janinę Lipieniów

NIEDZIELA – 21 STYCZNIA

  1. 8.00 – + Bolesławę, Ewarysta Puzickich, Kazimierza Klingsporna – od wnuczek

g.11.00 – + Ryszarda Juskowiaka w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

ŚRODA  -24 STYCZNIA

  1. 8.00 –

CZWARTEK – 25 STYCZNIA

  1. 8.00

PIĄTEK – 26 STYCZNIA

g.8.00 – w intencji zmarłych z wymienianek

SOBOTA – 27 STYCZNIA

  1. 18.00 – + Małgorzatę Piskorz – od siostry Elżbiety z córkami, Beaty, Anny, Pauliny chrześniaczki Magdaleny z rodziną

NIEDZIELA –  28 STYCZNIA

  1. 8. 00 – za parafian
  2. 11.00 _ + Mariana Białkowskiego – od córki Marzeny z mężem i wnukiem

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

  13 – 21 stycznia 2018 r.

 


SOBOTA –  13 STYCZNIA

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 14 STYCZNIA

  1. 8.00 – + Franciszka Piaseckiego w 3 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

g.11.00 – + Mariannę w rocznicę śmierci Wojciecha Nowaków, Mariannę, Andrzeja Wojtkowiaków i zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK – 15 STYCZNIA – PIĄTEK  – 19 STYCZNIA

  1. 6.30 –

SOBOTA – 20 STYCZNIA

  1. 18.00 – + Kazimierę, Szczepana, Marcina, Jadwigę Koniecznych, Marię Antoniego Szajstków, Kazimierę, Władysława, Jana Filipa, Janinę Lipieniów

NIEDZIELA –  21 STYCZNIA

  1. 8. 00 – + Bolesławę, Ewarysta Puzickich, Kazimierza Klingsporna – od wnuczek

g.11.00 – + Ryszarda w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

 


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 6  stycznia 2018 r. – 14 stycznia 2018 r.

 


SOBOTA –  6 STYCZNIA

  1. 18.00 –

NIEDZIELA – 7 STYCZNIA

  1. 8.00 – za parafian

g.11.00 – w intencji mieszkańców Łagiew o Boże błogosławieństwo

PONIEDZIAŁEK – 8 STYCZNIA – PIĄTEK  – 12 STYCZNIA

  1. 6.30 –

SOBOTA – 13 STYCZNIA

16.30 –  W 25  rocznicę małżeństwa Justyny i Piotra z podziękowaniem za łaski sakramentu małżeństwa z prośbą o  życie otwarte na Boże łaski dla jubilatów i całej rodziny

  1. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA –  14 STYCZNIA

  1. 8. 00 – + Franciszka Piaseckiego w 3 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

g.11.00 – + Mariannę w rocznicę śmierci Wojciecha Nowaków, Mariannę, Andrzeja Wojtkowiaków i zmarłych z rodziny

 


 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 30  grudnia 2017 r. – 6 stycznia 2018 r.

 


 

SOBOTA –  30 GRUDNIA

  1. 18.00 – + Stanisławę Kucharską – od Beaty i Michała Juskowiaków z rodziną

NIEDZIELA – 31 GRUDNIA

  1. 8.00 – + Violettę Janiszewską – od rodziców

g.11.00 – za parafian

g.17.00 – intencja dziękczynna za rok 2017

PONIEDZIAŁEK –  1 STYCZNIA

g.11.00 – + Wiesława Wojciechowskiego – od mamy i brata Hilarego z żoną i dziećmi

g.16.00 – + Bernarda Garczarka i zmarłych rodziny Garczarków, Laufrów i Szałków, Niemytów, Pustkowiaków i Wachowiaków i Piotra Sokałę

WTOREK – 2 STYCZNIA

  1. 6.30 – nie będzie mszy św.

ŚRODA – 3 STYCZNIA

g.6.30 –

CZWARTEK – 4 STYCZNIA

  1. 6.30

PIĄTEK – 5 STYCZNIA

g.17.00 –  + Stanisławę Skorlińską – od mieszkańców z ulicy Robotniczej

SOBOTA – 6 STYCZNIA

8.00 – + Teresę Kaczmarek – od siostry Elżbiety z rodziną

11.00 –  za parafian

  1. 18.00 – + Stanisławę Kucharską – od Beaty i Michała Juskowiaków z rodziną

NIEDZIELA –  7 STYCZNIA

  1. 8. 00 – za parafian

g.11.00 – w intencji mieszkańców Łagiew o Boże błogosławieństwo