OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26 WRZEŚNIA 2021 R.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 WZRESŃIA 2021 r.

1. Od poniedziałku do czwartku nie będzie mszy św. z powodu mojego udziału w rekolekcjach.

1. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godziny 16.00 – 17.30. O godzinie 17 30 różaniec zakończony nabożeństwem, ku czci NSPJ.

1. W sobotę od godziny 8.00 odwiedziny chorych, nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.30 Po mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego sakramentu do godziny 21.00

1. Dzisiaj kolejna zbiórka ofiar na katolickie uczelnie.

1. 6 października o godzinie 16.00 będzie można zakupić różańce i zamówić alby dla dzieci do I Komunii św. Poświęcenie różańców będzie 7 października o godzinie 16.30. Po poświęceniu będzie spotkanie z rodzicami przygotowującymi swoje dzieci do pełnego uczestnictwa w Eucharystii.

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty i prosimy o sprzątanie w przyszłym tygodniu parafian z ul. Robotniczej od rodzin Goździorów do Skotarków.

1. Prasę katolicką możemy nabywać przy wyjściu z kościoła „Przewodnik Katolicki” -z dodatkiem :”5 min przed Bogiem”. Są w biurze parafialnym w cenie 5 zł książeczki o nowych błogosławionych.