OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 5.09.2021 R

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 WZRESŃIA 2021 r.

1. W środę święto Narodzenia NMP. Po mszy św. wieczornej katecheza dla rodziców i chrzestnych.

1. Dzisiaj po mszy św.  zbieramy ofiary na KUL WT UAM i szkoły katolickie.

1. W przyszłym tygodniu zbiórka na pomoc dla uchodźców z Afganistanu. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na długofalowe wsparcie działań Caritas na rzecz migrantów i uchodźców, zarówno w Polsce jak i za granicą. We współpracy z Caritas w Pakistanie, kraju, w którym znajduje się największa grupa uchodźców z Afganistanu, rozpocznie się trzymiesięczna interwencja humanitarna natychmiastowej pomocy dla około 1500 rodzin.

1. W piątek msza św. o godzinie 17.00

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i prosimy o sprzątanie w przyszłym tygodniu parafian z ul. Robotniczej od rodziny Piglów do Chwirotów.

1. Prasę katolicką możemy nabywać przy wyjściu z kościoła „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”.