Wróć do strony ogłoszeń

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV NIEDZIEKA ZWYKŁA – 12.09.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 WZRESŃIA 2021 r.

 

  1. Jutro w poniedziałek po mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie

 

  1. Rozpoczynamy dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

 

  1. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

 

  1. W sobotę święto św. Stanisława Kostki patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. Abp Stanisława Gądeckiego. Jest to okazja do pamięci w modlitwie w intencji naszego Ordynariusza.

 

  1. W piątek o godzinie 19.00 zapraszam na spotkanie uczniów klasy VIII. Będzie to pierwsze spotkanie w ramach formacji, w której jest sakrament bierzmowania.

 

  1. Dzisiaj zbiórka na pomoc dla uchodźców z Afganistanu. Zebrane fundusze zostaną̨ przeznaczone na długofalowe wsparcie działań́ Caritas na rzecz migrantów i uchodźców, zarówno w Polsce jak i za granicą.

 

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i prosimy o sprzątanie w przyszłym tygodniu parafian z ul. Robotniczej od rodziny Gorzaniaków do Jujków.

 

  1. W biurze parafialnym możemy odebrać zamówione płyty z filmem z nawiedzenia ikony częstochowskiej.

 

  1. Zmarła śp. Janina Włodarczak l. 95 z Łgiew. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 11.00. Różaniec w sobotę po mszy św. wieczornej i w niedzielę o godzinie 18.00. Dobry Jezu, a nasz Panie…..

 

  1. Prasę katolicką możemy nabywać przy wyjściu z kościoła „Przewodnik Katolicki”- warto zapoznać się z postaciami nowych błogosławionych Matki Róży Czackiej i kardynała Stefana Wyszyńskiego. Są w biurze parafialnym w cenie 5 zł książeczki o nowych błogosławionych.