OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 PAŹDZIERNIKA 2021 R.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 PAŹDZIERNIKA 2021 r.

1. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 16.30, dla dorosłych codziennie o godzinie 17.30 oprócz czwartku. W czwartek różaniec po mszy św. o godzinie 8.30.
  2. Dzisiaj w katedrze poznańskiej o godzinie 15.00 Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki będzie celebrował Mszę Świętą, która zainauguruje Synod Biskupów „Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo, misja” w Archidiecezji Poznańskiej.
  3. W poniedziałek święto świętego Łukasza, Dzień Modlitw za Pracowników Służby Zdrowia.
  4. W wtorek po mszy św. spotkanie kręgu biblijnego.
  5. W piątek po mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców młodzieży klas VII i VIII
  6. W przyszłą niedzielę Światowa Niedziela Misyjna rozpoczynająca tydzień misyjny. Zbieramy ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty i prosimy o sprzątanie w przyszłym tygodniu parafian z ul. Wodnej od rodziny Nadstogów do Szymkowkaów.
  8. „Andrzejki Parafialne” odbędą się 20 listopada w sali wiejskiej w Łagwach od godziny 19.30. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  9. Prasę katolicką możemy nabywać przy wyjściu z kościoła „Przewodnik Katolicki” i „Mały Przewodnik Katolicki”. Warto jeszcze poczytać czym jest modlitwa różańcowa.
  10. W imieniu rodziny i własnym dziękuję za liczny udział w pogrzebie śp. Wiesławy Szczęsnej i za zmówione msze św. Dobry Jezu, a nasz Panie …