OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 19 WRZEŚNIA

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 WZRESŃIA 2021 r.

1. We wtorek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego.

1. W piątek o godzinie 19.00 spotkanie uczniów klasy VII w ramach formacji, w której jest sakrament bierzmowania

1. W przyszła niedzielę kolejna zbiórka ofiar na katolickie uczelnie. Dziękujemy za ofiary złożone na uchodźców z Afganistanu Zebraliśmy 500 zł

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i prosimy o sprzątanie w przyszłym tygodniu parafian z ul. Robotniczej od rodziny Walkowskich do Jarochów.

1. W biurze parafialnym możemy odebrać zamówione płyty z filmem z nawiedzenia ikony częstochowskiej. Można też zamawiać intencje mszy św. na przyszły rok

1. Prasę katolicką możemy nabywać przy wyjściu z kościoła „Przewodnik Katolicki” -Jak znaleźć się w napływie różnych informacji medialnych i to nie zawsze prawdziwych. Obecny numer PK stara się szukać odpowiedzi na to pytanie? Są w biurze parafialnym w cenie 5 zł książeczki o nowych błogosławionych.