OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.X.2021

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 PAŹDZIERNIKA 2021 r.

1. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 16.30, dla dorosłych codziennie oprócz czwartku. W czwartek różaniec po mszy św. o godzinie 8.30.

1. W środę o godzinie 19. 00 spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej. Nabożeństwo fatimskie po różańcu

1. W piątek nie będzie mszy św. wieczornej. Proszę o prowadzenie różańca o godzinie 17.30

1. W niedzielę, dnia 17 października 2021 roku w katedrze poznańskiej o godzinie 15.00 Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki będzie celebrował Mszę Świętą, która zainauguruje Synod Biskupów „Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo, misja” w Archidiecezji Poznańskiej.

1. Jak co roku będą zbierane płody rolne dla Sióstr Albertynek, z Poznania, które wspierają posiłkami osoby potrzebujące i bezdomne. Kto pragnie przekazać płody z Łagiew dostarcza je do Pana Sołtysa, a kto pragnie przekazać płody z Niegolewa i Wojnowic powiadamia o tym telefonicznie, lub zgłasza to w biurze parafialnymi wtedy dary zostaną odebrane bezpośrednio od przekazujących.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty i prosimy o sprzątanie w przyszłym tygodniu parafian z ul. Słonecznej z drugiej części.

1. Prasę katolicką możemy nabywać przy wyjściu z kościoła „Przewodnik Katolicki” i „Mały Przewodnik Katolicki”. Od dawna na stoliku są wykładane zeszyty Toto-Tua, których treści omawiają duchowość maryjną, żeby rozwijać owoce Nawiedzenia Maryi w częstochowskiej ikonie. Zeszyty można zabierać za darmo i dzielić się po przeczytaniu z innymi.