OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 STYCZNIA 2023 R.

III NIEDZIELA ZWYKŁA

22 stycznia 2023 r.

1. Do czwartku będą się odbywały spotkania kolędowe. Prosimy o zapoznanie się z ich planem
  2. W środę święto Nawrócenia św. Pawła.
  3. W czwartek Dzień Islamu
  4. Dzisiaj zbieramy ofiary na Diecezjalne Radio Emaus.
  5. Do czasu załatwienia formalności z poszerzeniem cmentarza parafialnego nie możemy wcześniej rezerwować miejsc na cmentarzu. Obecny teren musi być przeznaczony na bieżące pochówki.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. Prosimy, o sprzątania kościoła parafian z ulicy Poznańskiej od rodziny Kaczmarków do rodziny Adamczaków.
  7. Można jeszcze nabyć bilety na parafialną zabawę, która odbędzie 28 stycznia w sali wiejskiej w Łagwach.
  8. „Przewodnik Katolicki” do nabycia przy wyjściu z kościoła.
  9. Zmarła śp. + Janina Woźniak l. 87 z Wojnowic. Pogrzeb w środę o godzinie 13.00. Rózaniec w poniedziałek i wtorek o godzinie 17.30. Dobry Jezu, a nasz Panie……