OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I NIEDZIELA ADWENTU – 28 LISTOPADA 2021 R

I NIEDZIELA ADWENTU – 28 LISTOPADA 2021 R

1. W Adwencie msze św. roratnie od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00, a w czwartek o godzinie 7.15.

1. We wtorek o godzinie „andrzejki samosierskie”. O godzinie 12.00 msza św. po mszy św. złożenie kwiatów przy figurze Matki Bożej w hołdzie poległym w bitwie pod Samosierą

1. W środę po mszy św. wieczornej katecheza dla rodziców i rodziców chrzestnych

1. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godziny 16.00 – 17.30. O godzinie 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona nabożeństwem ku czci NSPJ

1. W sobotę od godziny 8.00 odwiedziny chorych , a po wieczornej mszy św. do 21.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

1. Dzisiaj zbieramy ofiary na pomoc migrantom. Pomoc będzie udzielana za pośrednictwem Caritas Polska. Siostry Albertynki wyrażają wdzięczność za ofiary składane w ubiegłą niedzielę. Zebrano 1605 zł.

1. Dziękujemy za zorganizowanie „zabawy andrzejkowej,” zwłaszcza tym, którzy bezinteresownie złożyli dary i swój czas pracy, co umożliwiło przekazanie na potrzeby parafii 5380 zł co w jakiejś mierze pozwoli uzupełnić braki przez mniejszą frekwencję na mszach św.

1. W biurze parafialnym można nabywać świece adwentowe duże po 18 zł, a małe po 8,50. Są także opłatki.

1. W przyszła niedzielę dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty i prosimy o sprzątanie w przyszłym tygodniu parafian z Łagiew od rodziny Kurków do rodziny Glinków

1. Prasę katolicką możemy nabywać przy wyjściu z kościoła „Przewodnik Katolicki”. – ` dodatkiem „5 min przed Bogiem”