OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 19 MARCA 2023 R

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

19 marca 2023 r.

1. Gorzkie Żale w niedzielę o godzinie 14.00
  2. W poniedziałek uroczystość św. Józefa. W naszym kraju to dzień modlitwy o pokój w Ukrainie. W parafii św. Józefa w Opalenicy odpust.
  3. We wtorek po mszy św. będzie możliwość obejrzenia filmu o ks. Janie Zieji.
  4. W przyszła środę 29 marca o godzinie 19.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.
  5. W piątek o godzinie 16.30 droga krzyżowa dla dzieci, a po mszy św. która będzie o godzinie 17.30 droga krzyżowa dla dorosłych
  6. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. godzinie 11.00. Zbieramy na fundusz życia
  7. Dziękując za posprzątanie kościoła prosimy, o sprzątanie kościoła parafian z ulicy Słonecznej z 2 części.
  8. Zwróćmy uwagę na plakat wywieszony w gablocie dotyczący zbiórki złomu i starego elektrosprzętu zorganizowanej przez strażaków w dniu 25 marca między godziną 12.00 – 15.00
  9. „Przewodnik Katolicki”, Misyjne Drogi” można nabyć przy wyjściu z kościoła.