OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29 STYCZNIA 2023 R.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

29 stycznia 2023 r.

1. W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godzinie 10.00 i 18.00. Na godzinę 18.00 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do pełnego uczestnictwa w Eucharystii. Na liturgię tego dnia przynosimy świece. Jest to dzień Życia Konsekrowanego, Zbieramy ofiary na klasztory klauzurowe.
  2. We wtorek po mszy św. wieczornej spotkanie osób posługujących jako lektorzy w naszej parafii.
  3. Sakrament pokuty w I piątek miesiąca będzie sprawowany od godziny 16.00 – 17.30. O 17, 30 adoracja najświętszego Sakramentu zakończona nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa
  4. W sobotę od godziny 8.00 odwiedziny chorych
  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. Prosimy, o sprzątania kościoła parafian z ulicy Poznańskiej od rodziny Puzickich do rodziny Wojciechowskic
  6. Dziękujemy za spotkania kolędowe, które przebiegały w dobrej życzliwej atmosferze i dziękujemy za złożone ofiary
  7. .Przewodnik Katolicki” z dodatkiem „5 min przed Bogiem” w cenie 10 zł do nabycia przy wyjściu z kościoła.
  8. Zmarł śp. Jerzy Piotrowski z Łagiew l 74. Pogrzeb we wtorek o godzinie 11.00. Różaniec w Jego intencji w niedzielę i poniedziałek o godzinie 17.30. Dobry Jezu, a nasz Panie…….