OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA -20 LISTOPADA 2022 R.

XXXIV NIEDZIELA

JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

20 listopada 2022 r.

1. Od poniedziałku do środy msze św. o godzinie 17.30, w czwartek nie będzie mszy św. Biorę udział w obowiązkowych rekolekcjach dla moderatorów dekanalnych w Zaniemyślu.
  2. W piątek o godzinie 19.00 spotkanie uczniów klasy VIII
  3. W przyszła niedzielę I Niedziela Adwentu. Rozpoczynamy Nowy rok liturgiczny.
  4. W przyszła niedzielę w Niegolewie „Andrzejki Samosierskie” o godzinie 9.30 msza św. potem złożenie kwiatów przy figurze Matki Bożej w Niegolewie z okazji rocznicy bitwy pod Samosierą.
  5. W przyszła niedzielę odpust św. Katarzyny w Dalkowach Mokrych. Msza św. odpustowa o godzinie 11.30.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu. Kleryk zebrał 963 zł.
  7. Dziękujemy za Parafialnemu Zespołowi Caritas za zorganizowanie spotkania dla Seniorów i osób chorych, za przygotowanie spotkania przy stole z dobrym pieczywem. Dziękujemy też z przynoszenie odzieży zimowej przeznaczonej dla bezdomnych, którymi opiekuje się Wspólnota Saint E”gidio z Poznania.
  8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. Prosimy, o sprzątania kościoła parafian z ulicy Łagiewskiej od rodziny Ławniczaków do Piotrowskich.
  9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia „Przewodnik Katolicki”,