OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VII NIEDZIELA ZWYKŁA 19.LITEGO 2023 R.

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

12 lutego 2023 r.

1. W środę popielcową msze św. z obrzędem posypania popiołem w Wojnowicach o godzinie 10.00 i 19.00, a w Niegolewie o godzinie 17.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

1. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godzinie 16.30, a dla dorosłych o godzinie 17.30

1. W każdą Niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale o godzinie 14.00

1. W przyszła niedzielę zbieramy ofiary na Caritas Archidiecezji. Ofiary będą przeznaczone na dalsze wspieranie humanitarne Ukrainy. Kto by chciał jeszcze złożyć ofiarę na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi, może ją złożyć do puszki przy wyjściu z kościoła.

1. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godzinie 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pełnego uczestnictwa w Eucharystii.

1. W sobotę po wieczornej mszy św. spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

1. Prosimy, o sprzątania kościoła parafian z ulicy Robotniczej od rodziny Goździorów do rodziny Skotarków.

1. Prosimy o zadbanie cmentarza poprzez segregację śmieci zwłaszcza. Został umieszczony przy cmentarzu specjalny pojemnik na odpady z odpowiednim napisem. Prosimy także, aby tylko w wyjątkowych przypadkach /osoby niepełnosprawne, starsze/podjeżdżać samochodem pod bramę cmentarza.

1. „Przewodnik Katolicki” – warto przeczytać wywiad z bp Edwardem Dajczakiem, biskupem seniorem diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej. Od popielcowej środy będzie można nabywać pomoc do duchowego przeżycia Wielkiego Postu: „40 dni z Bogiem”.