OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 CZERWCA 2022 R

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

19 CZERWCA 2022 r.

1. W oktawie Bożego Ciała msze św. o godzinie 18.00 w intencji parafian z poszczególnych ulic

– poniedziałek – Dobieżyńska i Ogrodowa

– wtorek – Wodna i Robotnicza

– środę – Łagiewska

– czwartek – Niegolewo

– piątek – Łagwy

1. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Msza św. o godzinie 19.00, a potem procesja do 4 ołtarzy wokół kościoła. Po procesji placek dla służby liturgicznej i rodzin stawiających ołtarze, a dla dziewczynek sypiących kwiatki też coś słodkiego.
  1. W przyszła niedzielę będzie jeszcze dodatkowa msza św. o godzinie 14.00, podczas której do I Komunii św. przystąpi 5 dzieci z Poznania. Jest możliwość uczestniczenia w tej mszy św.
  1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa msza św. o godzinie 18.00, po mszy św. procesja i akt oddania Najświętszemu Sercu Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  2. We wtorek po wieczornej mszy św. spotkanie kręgu biblijnego.
  1. Dziękujemy za ofiary na katolickie uczelnie. Zebraliśmy 270 zł
  1. 10 lipca w godzinach od 8.30 do 13.30 będzie można oddawać krew dla Oliwii. Prosimy się wpisywać na listę wyłożoną przy wyjściu z kościoła
  1. Do sprzątania kościoła prosimy parafian z ulicy Wodnej od rodziny Nadstogów do Szymkowiaków dziękując za ostatnie sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty.
  1. „Przewodnik Katolicki” – O różnych powołaniach w kościele, nie tylko duchownych, czy jednak potrafimy je odkryć. Dwa dobre artykuły na ten temat.