OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 31.VIII 2022 R.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

31lipca 2022 r

1. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godziny 16.00. O godzinie 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona nabożeństwem ku czci NSPJ

1. W sobotę od godziny 8.00 odwiedziny chorych. Po mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00

1. W przyszła niedzielę odpust ku czci św. Wawrzyńca w Niepruszewie. Msza św. odpustowa o godzinie 12.00

1. Dziękujemy za ofiary składane przy okazji poświęcenia pojazdów przeznaczone na wsparcie środków komunikacji dla polskich misjonarzy. Zebraliśmy 1000 zł

1. Dziękujemy za wykonanie opierzeń blaszanych nad wejściem do kościoła oraz za pokrycie kosztów blachy.

1. Do sprzątania kościoła prosimy parafian z Łagiew od rodziny Budzińskich do Sobańskich dziękując za ostatnie sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty.

1. Polecamy: „Przewodnik Katolicki” – z dodatkiem 5 min przed Bogiem oraz coraz częstszej chorobie jaką jest depresja pisze psycholog, podaje przyczyny i przypomina o sposobie życia, który może depresję oddalić. W biurze parafialnym są książeczki za 10 zł z modlitwami do św. Michała Archanioła.