OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 24.X.2021

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 PAŹDZIERNIKA 2021 r.

1. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 16.30, dla dorosłych codziennie o godzinie 17.30 oprócz czwartku. W czwartek różaniec po mszy św. o godzinie 8.30.
  2. W środę po mszy św. wieczornej spotkanie Żywego Różańca.
  3. W czwartek święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. Dzisiaj zbieramy ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne. Dziękujemy za ofiary na Fundusz Nowego Tysiąclecia zbierany na wsparcie młodzieży. Zebraliśmy 503 zł
  5. Siostry Albertynki z Poznania dziękują za przekazane płody rolne jako pomoc dla bezdomnych i osób ubogich korzystających z posiłków u Sióstr. Dziękujemy także za zawiezienie darów.
  6. W biurze parafialnym można nabywać modlitewnik za zmarłych w cenie 4.50 zł
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty i prosimy o sprzątanie w przyszłym tygodniu parafian z ul. Wodnej od rodziny Antkowiaków do Skorlińskich.
  8. „Andrzejki Parafialne” odbędą się 20 listopada w sali wiejskiej w Łagwach od godziny 19.30. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  9. Prasę katolicką możemy nabywać przy wyjściu z kościoła „Przewodnik Katolicki”. – artykuły przybliżające czym jest synodalność w Kościele i propozycje konkretnych działań w diecezjach i parafiach.