OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14 LISTOPADA 2021 R.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 LISTOPADA 2021 R.

1. Dzisiaj Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarność z Kościołem Prześladowanym. Na stoliku są ulotki, które można zabrać, aby włączyć się w pomoc krajom ubogim. Jest wystawiony kosz, w którym można składać dary dla ubogich, koce, śpiwory. skarpety, ciepła bielizna męska. Prosimy nie składać rzeczy używanych. Na parafialnym Facebooku możemy wyczytać o szczegółach tej zbiórki.

1. W przyszła niedzielę będziemy gościli w parafii Siostry Albertynki. Będzie możliwość nabycia kalendarzy Albertyńskich na przyszły rok jako wsparcie pracy Sióstr dla potrzebujących.

1. W przyszła niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po mszy św. o godzinie 11.00 akt oddania jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

1. W czwartek nie będzie mszy św.

1. W listopadzie przez cały miesiąc można uzyskać odpust za zmarłych.

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty i prosimy o sprzątanie w przyszłym tygodniu parafian z Łagiew od rodziny Rutkowskich do rodziny Gałęckich

1. Prasę katolicką możemy nabywać przy wyjściu z kościoła „Przewodnik Katolicki”.