OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 7 LISTOPADA

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 LISTOPADA

1. W poniedziałek, wtorek i środę msze św. wieczorne o godzinie 17.30

1. W czwartek Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godzinie 11.00. Zbieramy ofiary na Stolicę Apostolską.

1. Przypominam o możliwości zamawiania zdjęć z nawiedzenia Ikony Częstochowskiej w naszej parafii. Zdjęcia są umieszczone na stronie Parafia św. Brata Alberta w Wojnowicach Facebook

1. W przyszła niedzielę Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarność z Kościołem Prześladowanym. Na stoliku są ulotki, które można zabrać, aby włączyć się w pomoc krajom ubogim. W tygodniu będzie wystawiony kosz, w którym można składać dary dla ubogich, koce, śpiwory. skarpety, ciepła bielizna męska. Prosimy nie składać rzeczy używanych. Na parafialnym Facebooku możemy wyczytać o szczegółach tej zbiórki.

1. W listopadzie przez cały miesiąc można uzyskać odpust za zmarłych.

1. Dzisiaj po mszach świętych będą sprzedawane „rogale marcińskie”. Dochód z rogali jest przeznaczony jest na Caritas naszej Archidiecezji. Rogal kosztuje 10 zł.

1. W biurze parafialnym można nabywać modlitewnik za zmarłych w cenie 4.50 zł

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty i prosimy o sprzątanie w przyszłym tygodniu parafian z Łagiew od rodziny Łysiaków do rodziny Budzińskich

1. „Andrzejki Parafialne” odbędą się 20 listopada w sali wiejskiej w Łagwach od godziny 19.30. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

1. Prasę katolicką możemy nabywać przy wyjściu z kościoła „Przewodnik Katolicki”. – polecam artykuł uwrażliwiający na to jakim skarbem jest woda i co może zrobić każdy z nas, aby chronić zasoby wody. Jest to wywiad z prof. Janem Przybyłkiem z Pracowni Hydrogeologii i Ochrony Wód UAM.