OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25 LUTEGO 2024 R.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25 LUTEGO 2024 r.

1. W piątek droga krzyżowa dla dzieci o godzinie 16.30, a dla dorosłych o godzinie 17.30
  2. W niedzielę o godzinie 14.00 nabożeństwo Gorzkich Żali.
  3. Z okazji ogłoszonego przez papieża Franciszka Roku Modlitwy. Żywy Różaniec z naszej parafii włącza się w łańcuch modlitwy Kościoła zapraszając na różaniec w poniedziałki Wielkiego Postu o godzinie 17.30. Jesteśmy wdzięczni za tę inicjatywę.
  4. W poniedziałek i wtorek nie będzie mszy św. wieczornych, ponieważ będę głosił rekolekcje w parafii Chrzypsko Wielkie. Będzie natomiast modlitwa różańcowa o godzinie 17.30
  5. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godziny 00 – 17.30. Nabożeństwo ku czci NSPJ po mszy św. wieczornej.
  6. W sobotę od godziny 8.00 – odwiedziny chorych. Po mszy św. wieczornej do godziny 21.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. Dziękujemy za złożenie ofiar na daninę diecezjalną. Ofiary złożyły 33 rodziny w kwocie 610 zł. Dziękujemy także za pierwsze ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  8. Zapraszam na spotkane w piątek po wieczornej mszy św. Radę Duszpasterską i Ekonomiczną. Rada będzie dotyczyła spraw bieżących, jak też rozpoczęcia nowej kadencji obu Rad.
  9. Dziękując za posprzątanie kościoła, prosimy następną grupę parafian z Łagiew od rodziny Państwa Glinków do rodziny Państwa Słabych
  10. Polecamy „Przewodnik Katolicki” – z dodatkiem „5 min przed Bogiem”