OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 3 MARCA 2024 R.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

3 MARCA 2024 r.

1. W piątek droga krzyżowa dla dzieci o godzinie 16.30, a dla dorosłych o godzinie 17.30
  2. W niedzielę o godzinie 14.00 nabożeństwo Gorzkich Żali
  3. Z okazji ogłoszonego przez papieża Franciszka Roku Modlitwy. Żywy Różaniec z naszej parafii włącza się w łańcuch modlitwy Kościoła zapraszając na różaniec w poniedziałki Wielkiego Postu o godzinie 17.30. Jesteśmy wdzięczni za tę inicjatywę.
  4. W środę katecheza przed sakramentem chrztu św. dla rodziców i chrzestnych
  5. Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach od 16 – 20 marca. Program szczegółowy zostanie przedstawiony w przyszłym tygodniu.
  6. Dziękujemy za złożenie ofiar na daninę diecezjalną. Ofiary złożyły 62 rodziny w kwocie 1410 zł. Wpłacić na rzecz Diecezji powinniśmy 4495 zł. Dziękujemy także za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, jak też za wsparcie Fundacji Misyjnej „Ad Gentes” w kwocie 430 zł
  7. Proszę, aby na cmentarzu nie sadzić między grobami żądnej zieleni. Obecne rozrośnięte elementy zielone należy usunąć, tam, gdzie zostały wcześniej posadzone.
  8. Podczas ostatniego spotkania Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej za zgodą członków obu Rad postanowiono o uzupełnieniu Rady o 2 nowych członków. Uzupełniony skład Rady zostanie pisemnie przedstawiony Księdzu Arcybiskupowi.
  9. Dziękując za posprzątanie kościoła, prosimy następną grupę parafian z Łagiew od rodziny Państwa Falbierskich do rodziny Państwa Słabych
  10. W biurze parafialnym możemy nabywać świece „paschaliki’ na stół wielkanocny, albo na liturgię wigilii paschalnej w cenie 15 zł.
  11. ” Przewodnik Katolicki” – stawia problem, jak zagubiliśmy drogę do przebaczania i pojednania