OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14 KWIETNIA 2024 R.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

14 KWIETNIA 2024 r.

1. W środę 17 kwietnia o godzinie 19.30 z okazji Tygodnia Biblijnego w Sali Miejskiej w dawnej synagodze w Buku odbędzie się wykład Siostry dr hab. Joanny Nowińskiej. Temat spotkania: „Słuchaj Izraelu – nakaz, czy ciągle aktualna propozycja relacji. Zapraszamy uczestników kręgu biblijnego, zespołu synodalnego i wszystkich chętnych do skorzystania z tego spotkania.
  2. Od przyszłej niedzieli ks. Bp Zdzisław Fortuniak przeprowadzi wizytację. Program wizytacji jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  3. W piątek po wieczornej mszy św. zapraszam na spotkanie ministrantów i służbę liturgiczną celem omówienia przebiegu biskupiej wizytacji.
  4. Dziękujemy za ofiary na Caritas w kwocie 310 zł
  5. Dziękując za posprzątanie kościoła, prosimy następną grupę parafian z Wojnowic z ul. Dworcowej także z prośbą o posprzątanie obejścia wokół kościoła, mile widziane także osoby chętne. Najlepszy termin to sobota od godziny 9.00
  6. ” Przewodnik Katolicki” – zachęta dla rodziców, aby zapoznali się z artykułem pt. „To nie jest bajka” – artykuł zachęca do czytania Biblii z dziećmi jak i od kiedy to robić?