OFŁOSZENIA PARAFIALNE – II NIEDZIELA WIELKANOCNA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA 7 KWIETNIA 2024 R.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7 KWIETNIA 2024 r.

1. W poniedziałek 8 kwietnia obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia, zbieramy ofiary na Fundusz Obrony Życia.
  2. W środę po mszy św. wieczornej zebranie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pełnego uczestnictwa w Eucharystii
  3. W piątek nie będzie mszy św. wieczornej.
  4. W przyszła niedzielę Niedziela Biblijna i Narodowy Dzień czytania Pisma św. i Święto Chrztu Polski.
  5. W dniach 21 i 22 /niedziela poniedziałek/ kwietnia będzie w naszej parafii wizytacja, która przeprowadzi ks. Bp Zdzisław Fortuniak. Na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii proszę zapoznać się z planem wizytacji.
  6. Dziękując za posprzątanie kościoła, prosimy następną grupę parafian z Wojnowic z ul. Dobieżyńskiej i Ogrodowej
  7. ” Przewodnik Katolicki” – żeby zastanowić się na określeniem Boża sprawiedliwość to warto przeczytać artykuł „Boża sprawiedliwość, czyli wielkoduszność i miłosierdzie”.