OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 31 MARCA 2024 R.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

31 MARCA 2024 r.

1. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny rozpoczyna się oktawa Zmartwychwstania. Zbieramy ofiary na uczelnie katolickie. W II święto msze św. jak w niedzielę.
  2. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godziny 16.00 – 17.30. O godzinie 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona nabożeństwem do NSPJ
  3. W piątek w oktawie Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W sobotę po mszy św. wieczornej do godziny 21.00 adoracja Najświętszego Sakramentu
  5. W przyszła niedzielę Niedziela Miłosierdzia, która rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia. Zbieramy ofiary na Caritas Archidiecezji.
  6. Dziękuję za przygotowania związane z liturgią Triduum Paschalnego służbie liturgicznej – ministrantom, lektorom, prowadzącym śpiewy, budującym Grób Pański i „ciemnicę” sprzątającym kościół i teren wokół kościoła i wszystkim uczestnikom biorącym udział w celebrowaniu Paschy Pana.
  7. Dziękując za posprzątanie kościoła, prosimy następną grupę z Łagiew od rodziny Państwa Zielewiczów do rodziny Państwa Tomiaków
  8. ” Przewodnik Katolicki” – z dodatkiem „5 min przed Bogiem”, „Mały Przewodnik Katolicki” dla dzieci. O działaniach Caritas naszej Archidiecezji możemy się dowiedzieć z darmowego biuletynu