OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA PALMOWA 24 MARCA 2024 r.

NIEDZIELA PALMOWA

24 MARCA 2024 r.

1. Dzisiaj o 14.00 nabożeństwo Gorzkich Żali
  2. We wtorek po mszy św. wieczornej spotkanie służby liturgicznej i lektorów celem omówienia Triduum Paschalnego
  3. TRIDUUM PASCHALNE

CZWARTEK G. 19.00 LITURGIA WIECZERZY PAŃSKIEJ

Zapraszamy rodziny z dziećmi, które przyjęły I Komunię św. w ubiegłym roku i rodziny z dziećmi, które mają przyjąć Komunię św. w tym roku.

PIĄTEK – G. 19.00 – LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły

Adoracja Najświętszego Sakramentu do 22.00

SOBOTA – WIGILIA PASCHALNA

Poświęcenie potraw w Niegolewie o godzinie 10.00, w Łagwach o godzinie 10.15 w Wojnowicach o godzinie 11.00 i 12.00

Od godziny 9.00 – 21.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim. Plan adoracji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń

21.00 – LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ /przynosimy świece, możemy jeszcze paschaliki nabywać w biurze parafialnym/

1. Dziękując za posprzątanie kościoła, prosimy następną grupę w środę z Łagiew od rodziny Państwa Czubków do rodziny Państwa Kowalaków
  2. Dziękujemy za ofiary na diecezjalną daninę ofiary złożyło 140 rodzin w kwocie 3755 zł i za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego zebraliśmy 1905 zł.
  3. ” Przewodnik Katolicki” – artykuł pt. „Jest ich więcej niż się wydaje” – mowa o uzależnieniach, które ograniczają człowiekowi zdolność podejmowania dojrzałych i odpowiedzialnych decyzji, jednym z tych uzależnień to nowa nazwa „fonoholizm” i „nomofobia”. Jest też do nabycia książeczka w cenie 10 zł – „Przewodnik po dobrych obyczajach”