OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26 CZERWCA 2022 R.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26 CZERWCA 2022 r

1. Dzisiaj będzie dodatkowa msza św. o godzinie 14.00, podczas której do I Komunii św. przystąpi 5 dzieci z Poznania. Jest możliwość uczestniczenia w tej mszy św.

1. W środę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godzinie 17.15 z powodu wyjazdu na pogrzeb + Felicjana Niegolewskiego. Zbieramy ofiary na potrzeby Stolicy Świętej

1. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godziny 16.00 – 17.30. O godzinie 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona nabożeństwem ku czci NSPJ

1. W sobotę od godziny 8.00 odwiedziny chorych, a po mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.

1. W przyszła niedzielę będziemy gościli Stowarzyszenie Chrześcijańskie „Genezaret”. Członkowie będą uczestniczyli we mszy w. o godzinie 11.00. Na godzinę 14.30 zapraszają na występ iluzjonisty i na wspólną kawę.

1. 10 lipca w godzinach od 8.30 do 13.30 będzie można oddawać krew dla Oliwii. Prosimy się wpisywać na listę wyłożoną przy wyjściu z kościoła.

1. Jest kilka miejsc wolnych na parafialną wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej i Pragi Czeskiej w dniach od 21-27 sierpnia

1. Do sprzątania kościoła prosimy parafian z ulicy Wodnej od rodziny Antkowiaków do Skorlińskich dziękując za ostatnie sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty.

1. „Przewodnik Katolicki” – z dodatkiem „5 minut przed Bogiem”