OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 4 WRZEŚNIA 2022 R.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

4 września 2022 r.

1. W środę po wieczornej mszy św. katecheza dla rodziców i chrzestnych
  2. W czwartek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godnie 8.30 .
  3. W przyszłą niedzielę o godzinie 12.00 odpust w Buku.
  4. Do sprzątania kościoła prosimy parafian z Łagiew od rodziny Skorupskich  do rodziny Lampkowskich, dziękując za ostatnie sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty.
  5. Po odpuście w Buku w przyszłym tygodniu będziemy próbowali odtworzyć służbę liturgiczną, bo obecnie nie ma żadnego ministranta ani ministrantki ze szkoły podstawowej, pamiętając także o podjęciu służby przez byłych ministrantów, bez względu na wiek, jak i chętnych dorosłych, którzy nie byli ministrantami.
  6. Polecamy: „Przewodnik Katolicki” – dzisiaj jest beatyfikacja papieża Jana Pawła I, poprzednika papieża Jana Pawła II. Może warto przypomnieć tę postać w artykule pt. „Biskup, który pisał do Pinokia”