OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 11 WRZEŚNIA 2022 R.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

11 września 2022 r.

1. We wtorek po mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie, które przygotowuje III Róża z Wojnowic. Po nabożeństwie spotkanie kręgu biblijnego.

1. W środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

1. W przyszła niedzielę z okazji imienin ks. Arcybiskupa Stanisława prosimy o modlitwę w jego intencji. Zbieramy w ofiary na wsparcie szkół katolickich

1. W przyszły wtorek 20 września zapraszamy na spotkanie członków Zespoły Synodalnego oraz wszystkich zainteresowanych toczącym się Synodem na spotkanie po mszy św. wieczornej. Prosimy, aby zainteresować się Syntezą Synodalną naszej Archidiecezji, która została umieszczona na Facebooku naszej parafii.

1. Do sprzątania kościoła prosimy parafian z Łagiew od rodziny Dzięciołów  do rodziny Martyłów, dziękując 2 rodzinom za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty.

1. Polecamy: „Przewodnik Katolicki” – Artykuł pt. „Sekularyzacja czyli szansa”, w którym jest następujący cytat „ w 2018 r. porównywano religijność mieszkańców 108 państw na całym świecie. Największy spadek religijności z pokolenia na pokolenie ma miejsce w Polsce, i zestaw artykułów o smartfonach w rękach dzieci i młodzieży z zapytaniem czy smartfony są wygodną niańką i pojawiającym się stresie zwanym zespołem stresu elektronicznego.