OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 WRZEŚNIA 2022 R.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

18 września 2022 r.

1. We wtorek zapraszamy na spotkanie członków Zespoły Synodalnego oraz wszystkich zainteresowanych toczącym się Synodem na spotkanie po mszy św. wieczornej. Prosimy, aby zainteresować się Syntezą Synodalną naszej Archidiecezji, która została umieszczona na Facebooku naszej parafii.
  2. W środę święto świętego Mateusza apostoła i ewangelisty
  3. W piątek po mszy św. wieczornej spotkanie dla uczniów klasy VIII w ramach przygotowania do bierzmowania.
  4. W sobotę o godzinie 10.00 zbiórka ministrantów, a także chętnych chłopców i dziewcząt do podjęcia służby przy ołtarzu. Zaś po wieczornej mszy św. zapraszam na spotkane byłych ministrantów i chętnych panów, którzy chcieliby wzmocnić służbę liturgiczną w naszej parafii.
  5. Dzisiaj zbieramy w ofiary na wsparcie szkół katolickich
  6. Do sprzątania kościoła prosimy parafian z Łagiew od rodziny do rodziny Adamków do rodziny Błaszyków dziękując za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty.
  7. Polecamy: „Przewodnik Katolicki” – z okazji Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu warto zajrzeć do artykułu pt. „Wyjście z bańki”. Cytat „…to media mówią nam, czego powinniśmy chcieć, pragnąć, oczekiwać we wszystkich sferach życia. Nie podejmują z nami rozmowy, lecz nieustannie prowadzą monolog, który łatwo przyjąć jako własną narrację, zamykając się krok po kroku w bańce- kryjówce narzuconej tożsamości….
  8. Zmarł śp. Wieńczysław Komorowski l. 62 pogrzeb we wtorek o g. 11.00