OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI NIEDZIELA ZWYŁA – 25 WRZEŚNIA 2022 R.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

25 września 2022 r.

1. W środę po wieczornej mszy św. zapraszam na spotkanie naszego Parafialnego Zespołu Caritas i chętne osoby, także mężczyzn, którzy chcieliby wzmocnić nasz zespół, który działa już kilkanaście lat w tym samym składzie już nieco zmniejszonym. Inne spotkania zaplanowane na zeszły tydzień będą miały miejsce w październiku.

1. W czwartek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela Rafała. Msza św. o godzinie 18.00, a po mszy św. różaniec w intencji zmarłych z rocznych wymienianek. Natomiast w piątek msza św. o godzinie 8.30.

1. W sobotę nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.30, a po wieczornej mszy św. do godziny 21.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

1. Dziękujemy za ofiary składane na szkoły katolickie. Zebraliśmy 300 zł.

1. Do sprzątania kościoła prosimy parafian z Łagiew od do rodziny Czubków do rodziny Kowalaków, dziękując za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty.

1. Przy wyjściu z kościoła do nabycia „Przewodnik Katolicki” i „Misyjne Drogi”.