OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 9 PAŹDZIERNIKA 2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

9 października 2022 r.

1. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 16.30, a dla dorosłych w dni powszednie o godzinie 17.30, a w czwartek po mszy św. porannej.Podczas modlitwy różańcowej w poniedziałek poświęcenie różańców dzieciom z klasy III.
  2. We wtorek po mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Zespołu Synodalnego
  3. W czwartek po mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie, które przygotowuje IV Róża Żywego Różańca z Wojnowic
  4. W piątek podczas różańca modlimy się za nauczycieli i wychowawców z okazji Dnia Edukacji Narodowej, a po mszy św. wieczornej spotkanie dla uczniów klasy I ponadpodstawowej.
  5. W sobotę o godzinie 10.00 zbiórka ministrantów. Zapraszamy, jak też chętnych chłopców i dziewczęta do służby przy ołtarzu, również prosimy o powrót tych którzy porzucili służbę ministrancką. Po wieczornej mszy świętej spotkanie dorosłych, chcących podjąć służbę liturgiczną, jak też lektorów i lektorki
  6. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Zbieramy ofiary na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia
  7. Od 10-20 października będzie można składać płody rolne dla stołówki Sióstr Albertynek, które wspierają ubogich. Płody będzie można składać u Państwa Piotrowskich z Wojnowic u sołtysa z Łagiew, ewentualnie pod altaną na placu kościelnym.
  8. Do sprzątania kościoła prosimy parafian z ulicy Dobieżyńskiej i Ogrodowej, dziękując za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty.
  9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia „Przewodnik Katolicki” – artykuł: „Grzeszna ucieczka przed ekologią”- cytat:” zamiast tysięcy kolorowych lampionów naszym zmarłym potrzebna jest modlitwa. Przecież co roku z cmentarzy wywozi się tysiące ton plastiku”.