OGŁOSZENNIA PARAFIALNE – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 31.X. 2021

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 31 PAŹDZIERNIKA 2021 r.

1. W poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godzinie 8.00 i 11 w Wojnowicach. Po mszy św. o godzinie 11.00 procesja na cmentarzu w intencji zmarłych

1. We wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w Niegolewie o godzinie 17.30 i w Wojnowicach o godzinie 11.00 i 19.00

1. Różaniec z wymiankami za zmarłych:

–  wtorek g. 17. 00 – -Niegolewo

–  wtorek g. 18.30 –  ul. Dworcowa, Poznańska, Wodna

–  środa g. 17.30 – ul. Ogrodowa, Dobieżyńska, Robotnicza, Słoneczna

– czwartek g. 17.30 – ul.Kanałowa Łagiewska i Łagwy.

1. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godziny 16.30 – 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu o godzinie 17.30 zakończona nabożeństwem do NSPJ.

1. W sobotę od godziny 8.00 odwiedziny chorych. Po mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do g.21.00.

1. W listopadzie przez cały miesiąc można uzyskać odpust za zmarłych.

1. W środę po mszy św. wieczornej spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej

1. W najbliższą sobotę i niedziele będą sprzedawane „rogale marcińskie”. Dochód z rogali jest przeznaczony jest na Caritas naszej Archidiecezji. Rogal kosztuje 10 zł .

1. W biurze parafialnym można nabywać modlitewnik za zmarłych w cenie 4.50 zł

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty i prosimy o sprzątanie w przyszłym tygodniu parafian z ul. Wodnej od rodziny Filipów do Bręków..

1. „Andrzejki Parafialne” odbędą się 20 listopada w sali wiejskiej w Łagwach od godziny 19.30. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

1. Prasę katolicką możemy nabywać przy wyjściu z kościoła „Przewodnik Katolicki”. – Jak przeżywać śmierć bliskich osób? wywiad z lekarzem specjalistą opieki paliatywnej

1. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas śp. Rajmund Zdarta i śp. Zofia Juskowiak. Dobry Jezu, a nasz Panie……..